fot. eFitness

Wyższy poziom zarządzania

eFitness w chmurze Microsoft Azure

Adobe, BMW, GE Healthcare, Heineken, HP, InterContinental Hotels Group, A. P. Moller-Maersk Group, ThyssenKrupp AG a teraz także eFitness. Polska firma jako jedyny producent oprogramowania w branży fitness korzysta z rozwiązania Microsoft Azure.

eFitness z sukcesem zakończył migrację do systemu Microsoft Azure. To szybka odpowiedź na potrzebę skalowalności biznesu w świecie dynamicznie rozwijającej się branży fitness. Od teraz praca na oprogramowaniu do zarządzania klubem fitness jest jeszcze wydajniejsza. Microsoft Azure to jedyna dostępna na rynku spójna chmura hybrydowa. Wdrożenie systemu umożliwia sprostanie wszystkim wyzwaniom biznesowym, także tym pojawiającym się w branży fitness.

Dzięki wykorzystaniu technologii od Microsoft, eFitness jest pionierem w jakości i niezawodności świadczonych usług. Microsoft Cloud zaufało już wiele startupów oraz instytucji rządowych. Z platformy korzysta, prowadzi w niej swoje działalności i stale się rozwija, osiągając spektakularne efekty, aż 90 procent firm z listy Fortune 500. Za skalowalnością biznesu idą sprawdzone rozwiązania technologiczne.

Od początku działalności eFitness najważniejsze były dla nas technologia i rozwój produktu. Dobór najlepszych rozwiązań jest kluczowy, aby finalnie kluby fitness mogły działać szybciej i efektywniej. Migracja systemu eFitness do platformy Microsoft Azure to zdecydowany krok w stronę jeszcze wydajniejszego funkcjonowania obiektów sportowych. Technologia, która wspiera ludzi i kapitał w klubach to jedyna droga ku przyszłości. – tłumaczy Tomasz Stryczyński, Chief Technology Officer eFitness.

Projektowanie i testowanie zupełnie nowych rozwiązań niespotykanych dotąd w branży wymagało innowacyjnego podejścia. Do wdrożenia rozwiązania dla oprogramowania do zarządzania klubami fitness potrzebne było zaangażowanie najlepszego zespołu developerskiego. Projekt migracji systemu eFitness do technologii Microsoft Azure został opublikowany w biuletynie Microsoft. Okazało się, że wyzwanie cieszy się dużym zainteresowaniem.

Zaczęły spływać do nas zgłoszenia inżynierów Microsoft z całego świata. Ze względu na specyfikę projektu, musieliśmy ograniczyć liczbę osób biorących udział w przedsięwzięciu. Oprócz developerów z naszego zespołu, w projekcie brali udział specjaliści z firmy Microsoft z Polski i Japonii. – dodaje Tomasz Stryczyński, CTO eFitness.

Dlaczego Microsoft Azure?

Rozwiązania informacji oraz analiz biznesowych platformy Azure doskonale sprawdzają się przy biznesowych aplikacjach w formie „oprogramowanie jako usługa” (SaaS) takich jak eFitness. To usługa gwarantująca bezawaryjność, tak kluczową przy prowadzeniu klubu fitness. Wbudowane funkcje zabezpieczeń i ochrony prywatności są szczególnie ważne, zwłaszcza w kontekście RODO. Platforma Azure oferuje zgodność w wielu obszarach, m.in. spełniając wszystkie wymagania ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Procedury pozwalające na przetwarzanie danych i ich składowanie udostępnione w platformie chmurowej firmy Microsoft cechuje niezawodność oraz wysokie bezpieczeństwo.

  • System Azure gwarantuje 99,9% SLA
  • Microsoft Azure korzysta z ogólnoświatowej sieci centrów danych firmy Microsoft zlokalizowanych w 34 regionach
  • Platforma chmurowa Microsoft Azure w największym stopniu przyczyniła się wzrostu segmentu Intelligent Cloud
  • Usługa od Microsoft zapewnia wielokrotną replikację danych, zapewniając wysokie bezpieczeństwo danych
  • Microsoft Azure posiada ponad 30% udziału w całkowitym rynku usług w chmurze

Platforma Azure korzysta z ogólnoświatowej sieci zarządzanych centrów danych firmy Microsoft i jest dostępna w 34 regionach. Dzięki temu system eFitness jest dostępny na całym świecie, umożliwiając wyższą wydajność i wsparcie Twoich wymagań oraz preferencji dotyczących danych.

Nowoczesne środowisko pracy to także swoboda tworzenia, wdrażania aplikacji i zarządzania nimi w globalnej sieci. Maksymalizacja wydajności usług przetwarzania danych oraz wykorzystanie sztucznej inteligencji sprawiają, że wprowadzanie innowacji oraz zaspokajanie szczególnych potrzeb biznesowych pojawiających się w szybko rozwijającej się branży fitness jest możliwe.

Nowe rozwiązanie sprawia, że eFitness jest gotowy na każde wyzwanie Twojego biznesu, dostarczając wszystko, czego potrzebujesz przy zarządzaniu klubami fitness. eFitness to oprogramowanie, które pracuje na Ciebie!

Artykuł sponsorowany

Zobacz także: