10 października w Polsce został otwarty klub duńskiej sieci – LOOP Fitness. To miejsce dla osób, które chcą pozostać w formie i nie mają czasu na długie, skomplikowane treningi, a także cenią sobie przytulne wnętrza i przyjazną atmosferę – w duchu filozofii hygge czyniącej Duńczyków najszczęśliwszym narodem na świecie.

Klub powstał przy ulicy Cybernetyki 10 w Warszawie. To co wyróżnia Loop Fitness, to trwający 24 minuty trening interwałowy, który jest idealny dla osób chcących poprawić swoją kondycję i spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Co ciekawe i dość nietypowe, maszyny cardio ustawione są w okręgu. Klubowicze mogą rozpocząć trening w dowolnym kręgu i przejść do następnej maszyny za każdym razem, kiedy usłyszą dźwięk oznaczający zamianę miejsc. Między zmianą jeden stacji na drugą, jest 45 sekund przerwy.

Loop Fitness to największa w Dani sieć klubów butikowych. Filozofia hygge również sprawdziła się w Polsce, co za tym idzie sieć zamierza dynamicznie otwierać kolejne kluby poszukując potencjalnych franczyzobiorców.

Polecamy także:

Targi ESP z perspektywy BIOFITON