fot. Behapowiec Gym

Ekspansja marki Behapowiec Gym®

Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl… teraz czas na kolejne miasta. Behapowiec Gym® idzie za ciosem i rusza z programem franczyzowym, który ma na celu kontynuację rozwoju rodzinnej firmy. Przejęcia pobliskich klubów, zaawansowane rozmowy w Poznaniu, Środzie Śląskiej, Wrocławiu . Czy będziemy obserwatorami ekspansji marki?

„Twoja siłownia, nasz system” – franczyzowe kluby Behapowiec Gym®

Franczyza siłowni Behapowiec Gym® to udostępnienie sprawdzonej struktury prowadzenia klubu. – Zapewniamy szeroki zakres szkoleń oraz nieustanne wsparcie przed, w trakcie oraz po otwarciu klubu. – tłumaczy Bartosz Reśliński, CEO marki Behapowiec Gym®. – Biznesowy model marki Behapowiec Gym® jest inny niż wszystkie – skupia się na profesjonalnej kadrze i ukierunkowany na typowe Bodybuilding Center, których w dużych miastach brakuje. Nie jest to standardowy klub fitness z zajęciami grupowymi. Skupiamy się w klubie na profesjonalnym kształtowaniu ciała – narzędziami do tego jest sprzęt najwyższej jakości – marki Hammer Strength oraz Life Fitness – absolutny TOP ŚWIATOWY. – dodał.

Behapowiec Gym® jako Oficjalne Centrum treningowe Hammer Strength to ultranowoczesne siłownie przeznaczone w głównej mierze dla zaawansowanych zawodników jak i amatorów, ciężarowców, crossfit’owców oraz osób, dla których trening siłowy nie jest nowością. Pokaźna liczba maszyn w oryginalnym kolorze, odpowiada za specyficzny, surowy design, przyciągający na myśl typową amerykańską siłownię w starym dobrym stylu.

Doceniana jakość i funkcjonalność

Marka Hammer Strength to synonim najbardziej profesjonalnego treningu siłowego na świecie. Najbardziej utytułowani kulturyści pracują nad budową swojej sylwetki właśnie na urządzeniach tej amerykańskiej marki. Nie ma na świecie pretendenta oraz zdobywcy tytułów, tj. Mr Olympia, który nie słyszałby o “Hammerach”. Zatem motto marki Hammer Strength − „Building Champions” nie jest jedynie pustym sloganem. Tym, co wyróżnia markę Hammer Strength to przede wszystkim gwarancja możliwości zastosowania gigantycznych obciążeń przy pełnej asekuracji trenerskiej i całkowitej profesjonalności nowoczesnych maszyn. Ekskluzywne maszyny Hammer Strength, które umożliwiają trening każdej partii mięśniowej oraz profesjonalnie zaprojektowana strefa wolnych ciężarów, zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Zapewnij sobie zysk już dziś!

Pozwól swoim Klientom odczuć nieprzeciętną jakość, solidność i biomechanikę maszyn Hammer Strength oraz satysfakcję z realizacji celów treningowych. Dołącz do elitarnego grona i zapewnij klientom trening siłowy na najwyższym poziomie. Zostań wpisany na międzynarodową listę Oficjalnych Ośrodków Treningowych Hammer Strength – jako klub fitness pod marką Behapowiec Gym®.  Poznaj korzyści płynące ze współpracy i dołącz już dziś.

Na czym polega wsparcie dla franczyzobiorcy?

  • Pomoc w znalezieniu lokalizacji oraz odpowiedniego lokalu.
  • Wynegocjowanie najkorzystniejszych warunków czynszu oraz warunków umowy najmu.
  • Szacowanie dokładnych kosztów inwestycji.
  • Analiza rynku, konkurencji oraz przygotowanie odpowiedniej strategii marketingowej.
  • Wybór sprzętu oraz aranżacja wnętrz.
  • Pomoc w zatrudnieniu personelu oraz realizacja planu szkoleniowego.
  • Przygotowanie kampanii przedsprzedaży i sprzedaży

 

 

Bartosz Reśliński – pomysłodawca i właściciel marki Behapowiec Gym®, Absolwent Politechniki Poznańskiej, Wyższej Szkoły Logistyki oraz Wyższej Szkoły Gastronomii i Hotelarstwa w Poznaniu o specjalności menadżerskiej. Instruktor sportów siłowych ze specjalnością kulturystyka, trener personalny. Kulturysta IFBB. Obecnie przygotowuje pracę doktorską na temat wpływu treningu kulturystycznego na zmiany składu ciała na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

„Mój klub to dla mnie wielka duma. To drugi dom – nie tylko dla mnie, ale dla większości klubowiczów.”

Dowiedz się więcej na temat programu franczyzowego na stronie internetowej: http://inwestycje.behapowiecgym.pl/ lub skontaktuj się bezpośrednio telefonicznie: +48 662 069 704.

 

Zobacz, jak prezentują się wnętrza klubów Behapowiec Gym®:

 

 

Artykuł sponsorowany