EMS Training sp. zo.o. po niemal 5 latach sukcesów w dystrybucji miha bodytec® w Polsce, rozpoczęła ekspansję na bardzo perspektywiczny rynek ukraiński. Przyznanie dystrybucji miha bodytec® na Ukrainę to dowód ogromnego zaufania oraz uznania naszych dotychczasowych osiągnięć na rodzimym rynku – mówi Maciej Wolny , Poland miha bodytec® Distributor. Umowa o dystrybucji na Ukrainę została zawarta 15 października 2019 roku.

 

Plany i strategia

Strategia firmy EMS Training sp. zo.o. na rynek wschodnich sąsiadów zakłada przeniesienie doświadczeń z rodzimego rynku i tworzenie go na bazie sprawdzonych i przetestowanych modeli i standardów, gwarantujących sukces klientów w Polsce. Uważamy, że rynek ukraiński i mentalność mieszkańców Ukrainy jest bardzo zbliżona do naszej, dlatego proponowane przez nas rozwiązania będą się tam sprawdzać. Widzimy ogromny potencjał w tym kraju w długofalowym, stabilnym wzroście. Początkowo działania sprzedażowe będą prowadzone w centrali miha bodytec® w Polsce, natomiast w połowie roku 2020 planujemy otworzyć oddział w Kijowie, który oprócz biura sprzedaży, serwisu i działu marketingu będzie również bazą szkoleniową na rynek ukraiński dla Ems Training Academy – dodaje Maciej Wolny.

Mocny akcent na początek– pierwsze otwarcia już w styczniu 2020

Chociaż EMS Traning sp. zo.o. nie prowadzi jeszcze działań marketingowych w pełnym zakresie na rynku ukraińskim, już z początkiem roku 2020 otworzą się pierwsze lokalizacje na Ukrainie: studio benefit – jest już prawie ukończone a oficjalne otwarcie planowane jest na styczeń 2020 roku. Benefit to przemyślany koncept, bazujący na sprawdzonych modelach mikrostudiów z Polski. Właściciel przez kilka lat mieszkał w Krakowie i tam też korzystał z usług jednego ze studiów EMS . Spodobał mu się produkt i model biznesowy, dlatego postanowił stworzyć koncept EMS w swoim rodzinnym mieście – Czerniowcach (Chernivtsi). Benefit to typowe mikrostudio EMS z 2 systemami miha bodytec® i butikowym przemyślanym charakterem wnętrza. Kolejnym studiem, które otworzy się na początku roku 2020 na Ukrainie jest newfit . To z kolei koncept mikrostudia ems z 2 konsolami, połączony z zabiegami masażu, fizjoterpaiii i rehabilitacji, zlokalizowany w samym sercu Kijowa. Inwestorami są lekarze ze szpitala w Kijowie, którzy mają ogromne doświadczenie w leczeniu bólów kręgosłupa.

Perspektywy na rozwój

-EMS to atrakcyjny biznes dla potencjalnych partnerów z Ukrainy, którzy obecnie mieszkają w Polsce, ale planują powrót do ojczyzny. Mogą z bliska śledzić dynamiczny rozwój tego segmentu u nas w kraju i dostrzec jego ogromne możliwości biznesowe. Z drugiej strony rynek ukraiński może być również szansą na ekspansję dla naszych klientów, którzy mają już gotowe produkty franczyzowe – przyznaje Maciej Wolny, i dodaje – obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z kilkunastoma potencjalnymi klientami, którzy będą budować podwaliny rynku EMS na Ukrainie. Chcemy wesprzeć naszych pierwszych klientów ze wzmożoną siłą, aby w jak najkrótszym czasie osiągnęli sukces i otwierali kolejne lokalizacje swoich studiów.

Plany są ambitne, co oczywiście jest zrozumiałe, ostatecznie tytuł najlepszego dystrybutora miha bodytec® za 2019 przyznany Polsce, zobowiązuje.

Maciej Wolny, miha bodytec Poland Official Distributor

maciej.wolny@miha-bodytec.pl

+48 533 335 553

www.miha-bodytec.pl

www.facebook.com/mihabodytecPolska/

www.instagram.com/mihabodytec_poland/

Polecamy także:

Od bodybuildingu do własnej marki studiów EMS powered by miha bodytec®