photo: ake1150/ Fotolia

Ekspansja sieci Go Sport

Go Sport otwiera drugi Outlet

Do końca 2020 roku 50 salonów w Polsce

Francuska grupa kapitałowa GO Sport rozwija markę Go Sport i Courir na polskim rynku. Obecnie sieć liczy 350 sklepów sportowych na świecie. Do końca 2020 roku będzie 50 salonów w Polsce. Na koniec września w Ptak Outlet w Łodzi otwarty został drugi Outlet marki w Polsce.

Marka Go Sport ma prawie 50 lat, natomiast na polskim rynku jest obecna od 1998 roku. Na świecie jest już ponad 350 sklepów sportowych GO Sport, zlokalizowanych w pięciu krajach (Francja, Belgia, Polska, Arabia Saudyjska oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie). Obecnie sieć liczy 30 sklepów – do końca 2017 roku planowane jest otwarcie 33 sklepów. W 2020 roku sieć planuje posiadanie 50 sklepów w Polsce.

Go Sport oferuje sprzęt sportowy spośród niemal wszystkich dyscyplin. Oferta sieci jest połączeniem marek międzynarodowych z markami własnymi tj. Athlitech, Wanabee, Soft oraz Up 2 Glide. Ponadto Go Sport współpracuje m.in. z Nike, Adidas, Reebok, New Balance, The North Face, Uvex, Atomic, Quicksilver, Under Armour, Salomon, Vans.

Grupa kapitałowa GO Sport rozwija również drugą markę – Courir, opartą na popularnym francuskim formacie butikowym oferującym szeroki wybór modowych butów sportowych, odzieży oraz markowych dodatków i akcesoriów. Pierwszy salon Courir znajduje się w Warszawie w Galerii Mokotów.

źródło: retailnet.pl