Eksperci - BranzaFitness.com

Poznaj naszych ekspertów

Sebastian Goszcz

SebastianGoszcz-600x600

Sebastian Goszcz, związany z branżą fitness od 1997 r., przez 20 lat jako Dyrektor Zarządzający odpowiadał za strategię i sprzedaż w sieci Fitness Klubów Rytm oraz Atmosfera Fitness&Wellness w Łodzi. Współzałożyciel, szkoleniowiec oraz partner zarządzający firmy doradczo-szkoleniowej Espresso Fitness Business Solutions.

Social Tigers

social-tigers-social-media

Social Tigers to zespół specjalistów zajmujących się profesjonalnym i efektywnym wsparciem biznesu poprzez marketing w social mediach. Zaufali im, m.in.  Mauricz Training Center, Ladies Fight Night, PGNiG Superliga, Total Fitness.

Szymon Moszny

Szymon Moszny WYCIĘTE MAX

Autor popularnego na youtubee kanału dotyczącego treningów siłowych, twórca dwumiesięcznika, „Generation: Fitness” Chęć dzielenia się wiedzą z innymi sprawiła, że w 2010 odnalazł swoje powołanie w edukacji trenerów personalnych jako szkoleniowiec w Międzynarodowej Akademii ProFi Fitness School. Specjalizuje się w treningu siłowym, funkcjonalnym i medycznym. Przygotowuje zawodników do startów w sportach sylwetkowych

Jakub Mauricz

kuba-kopia

Najbardziej rozpoznawalna twarz dietetyki sportowej w Polsce. Trener, dietetyk, szkoleniowiec, dydaktyk. Właściciel centrum szkoleniowo-treningowego Mauricz Training Center oraz Poradni Dietetycznej BeWell.

Krzysztof Pakulec

pakulec

Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, i obsługi klienta. Prowadził szkolenia z zakresu treningów personalnych w międzynarodowej szkole Life Fitness Academy.

Krzysztof Brola

192

Radca prawny, ekspert w zakresie negocjacji i obsługi prawnej biznesu. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej małych i średnich firm. Zarządza Kancelarią Prawną K.BROLA i WSPÓLNICY w Warszawie.

Dorota Sędek

DSędek3

Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Can do! Consulting i praktykujący manager. Podczas swojej 13-letniej kariery zarządzała ponad 1000 pracowników, wspierając 130 managerów w branżach: retail, fashion, beauty, fitness & wellness, automotive. Doktorantka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentka studiów MBA. Prywatnie, szczęśliwa żona i mama, pasjonatka sportu i motoryzacji.

Jakub Undra

Bez tytułu

Szkoleniowiec, trener, instruktor. Założyciel serwisu SzkoleniaTrenerskie.pl oraz Instytutu Kształcenia Trenerów. Pasjonat zarażania uśmiechem, największą satysfakcję czerpię z pracy z ludźmi.

Chałas i Wspólnicy

Bez tytułu

Jedna z największych firm prawniczych w Polsce,której usługi prawne obejmują, m.in. prawo gospodarcze, korporacyjne, fuzje i przejęcia, prawo pracy, prawo sportowe oraz podatki.

Magda Foeller

magda foeller

Trener personalny, właścicielka prestiżowego studia treningów personalnych Magda Foeller Studio, Master Trener metody JustFit EMS. Prezes zarządu spółki Fitness Pro.

Anita Bajdalska

15x21_MG_0943

Certyfikowany Manager SPA, jedynego na świecie amerykańskiego stowarzyszenia ISPA. W 2009 roku uzyskała międzynarodowy certyfikat, uznany na świecie jako największe osiągniecie w branży zarządzania obiektami.

Arkadiusz Wolski

IMG_0570

Od 2012 r. prowadzi swoją firmę konsultingową (FitnessClinic), która zajmuje się doradztwem w zakresie budowania i zarządzania przedsiębiorstwami branży fitness. Od najmłodszych lat związany ze sportem.

Train Movement

train-logo
Misją Train Movement Academy jest wyniesienie usług trenerskich w naszym kraju na wyższy poziom oraz wprowadzenie standaryzacji pracy trenera. Zespół specjalistów TM wyszkolił już ponad 200 trenerów w całej Polsce, występował na największych konferencjach z zakresu treningu personalnego oraz szkolił się u najlepszych trenerów na świecie.

Kamil Wasilewski

kamil-wasilewski

Kamil Wasilewski – prawnik branży fitness – adwokat. Prowadzi bloga prawniczego Prawo dla Fitnessu poświęconego branży fitness Autor wielu publikacji o tematyce prawnej dla branży fitness, które można odnaleźć w czasopismach takich jak Body Life, Trainer czy Perfect Body. Jest uczestnikiem i prelegentem największych branżowych konferencji w kraju takich jak Kongres Bodylife, Kongres FEM, FIWE czy Kongres Fit-Expo Trendy i Innowacje.

Tomasz Jarzębiński

tomasz-jarzebinski

Marketing Manager w Bodypak z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży suplementów i odżywek dla sportowców. Absolwent krakowskich uczelni: Akademii Ekonomicznej i Akademii Górniczo-Hutniczej. Prywatnie ojciec dwójki dzieci, kibic Wisły Kraków, amator siłowni i jazdy na rowerze

Krystian Kempa

kempa

Od ponad 17 lat związany z branżą fitness z czego 11 z nich szlifując swój warsztat poza granicami kraju. Przeszedł wszystkie szczeble kariery – od pracownika technicznego do generalnego menedżera klubów fitness, konsultingowca i szkoleniowca. Pasjonat rynku fitness i zachodzących na nim zmian oraz nowinek, jak sam mówi fitness to dla Niego powietrze, bez którego nie wyobraża sobie życia.

Maciej Kowalski

Rysunek z logo

W branży fitness od 2011 roku. General Manager Jatomi Fitness Echo Kielce, Manager Klubu Kombinat Formy, Manager Klubu Fabryka Formy, Dyrektor ds. Rozwoju w Fabryka Formy S.A Odpowiedzialny za rozwój w Polsce jednego z europejskich liderów branży fitness segmentu low cost: Fitness24Seven. Współpomysłodawca odpowiedzialny za rozwój sieci Organic Fitness…

Małgorzata Piasecka-Mróz

malgorzata-piasecka

Manager Roku 2016 (kluby o powierzchni do 500m2) wg Magazynu Fitness Biznes. Instruktor fitness, trener personalny, trener przygotowania motorycznego, a od 6 lat współwłaściciel i manager klubu „Warsztat Formy”. Od 2016 roku szkoleniowiec i partner zarządzający Espresso Fitness Business Solutions. Wykładowca w Programie Akademia Multisport. Certyfikowany Konsultant DISC D3…

Kamila Nowowiejska

Kamila Nowowiejska

Marketing Manager w Bodypak z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży suplementów i odżywek dla sportowców. Absolwent krakowskich uczelni: Akademii Ekonomicznej i Akademii Górniczo-Hutniczej. Prywatnie ojciec dwójki dzieci, kibic Wisły Kraków, amator siłowni i jazdy na rowerze

Partner merytoryczny

eFitness

a

eFitness – eZarządzanie – producent oprogramowania do zarządzania klubami fitness o nazwie eFitness, oraz eFitness Access Control, nagrodzonych Złotym Medalem MTP. Firmie zaufało ponad 500 klientów w kraju i za granicą.

Nadchodzące wydarzenia

 1. Babski Weekend z ForPro, Warszawa

  Kwiecień 27 - 09:00 - 21:00
 2. GO ACTIVE SHOW – Nadarzyn

  Maj 24 - 08:00 - Maj 26 - 18:00
 3. Targi eTradeShow – Warszawa

  Wrzesień 12 - 09:00 - 17:00
 4. FIWE – Fitness Trade Show – Warszawa

  Wrzesień 13 - Wrzesień 15
 5. BRANŻA FITNESS AWARDS II EDYCJA

  Wrzesień 22
 6. National Sales Congress – Mistrzowskie Strategie Sprzedaży – Warszawa

  Wrzesień 26 - 08:00 - 17:00

Eksperci

Reklama

Baza firm

Kariera

x
Cotygodniowy Raport B2B Branży Fitness
Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez International Center of Events Sp. z o.o. ul. Gierdziejewskiego 7/25a, 02-495 Warszawa, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z udzieloną mi informacją.