Eksperci - BranzaFitness.com
Well

Piszą dla nas:

Krzysztof Pakulec

pakulec

Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, i obsługi klienta. Prowadził szkolenia z zakresu treningów personalnych w międzynarodowej szkole Life Fitness Academy.

Krzysztof Brola

192

Radca prawny, ekspert w zakresie negocjacji i obsługi prawnej biznesu. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej małych i średnich firm. Zarządza Kancelarią Prawną K.BROLA i WSPÓLNICY w Warszawie.

Dorota Sędek

DSędek3

Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Can do! Consulting i praktykujący manager. Podczas swojej 13-letniej kariery zarządzała ponad 1000 pracowników, wspierając 130 managerów w branżach: retail, fashion, beauty, fitness & wellness, automotive. Doktorantka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentka studiów MBA. Prywatnie, szczęśliwa żona i mama, pasjonatka sportu i motoryzacji.

Marek Kowalski

marek kowalski

Adwokat / Partner w Kancelarii Adwokackiej Kowalski – Obidzińska – Jackiewicz Spółka Partnerska. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców, także w relacjach międzynarodowych. Specjalizuje się w zagadnieniach korporacyjnych, prawe kontraktów, prawie zwalczania nieuczciwej konkurencji i sporach odszkodowawczych. Jest autorem wielu publikacji naukowych poświęconych tematyce prawnej ochrony dóbr osobistych.

Train Movement

train-logo
Misją Train Movement Academy jest wyniesienie usług trenerskich w naszym kraju na wyższy poziom oraz wprowadzenie standaryzacji pracy trenera. Zespół specjalistów TM wyszkolił już ponad 200 trenerów w całej Polsce, występował na największych konferencjach z zakresu treningu personalnego oraz szkolił się u najlepszych trenerów na świecie.

Kamil Wasilewski

kamil-wasilewski

Kamil Wasilewski – prawnik branży fitness – adwokat. Prowadzi bloga prawniczego Prawo dla Fitnessu poświęconego branży fitness Autor wielu publikacji o tematyce prawnej dla branży fitness, które można odnaleźć w czasopismach takich jak Body Life, Trainer czy Perfect Body. Jest uczestnikiem i prelegentem największych branżowych konferencji w kraju takich jak Kongres Bodylife, Kongres FEM, FIWE czy Kongres Fit-Expo Trendy i Innowacje.

Tomasz Jarzębiński

T_Jarzebinski_foto_072019

Marketing Manager w Bodypak z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży suplementów i odżywek dla sportowców. Absolwent krakowskich uczelni: Akademii Ekonomicznej i Akademii Górniczo-Hutniczej. Prywatnie ojciec dwójki dzieci, kibic Wisły Kraków, amator siłowni i jazdy na rowerze

Krystian Kempa

kempa

Od ponad 17 lat związany z branżą fitness z czego 11 z nich szlifując swój warsztat poza granicami kraju. Przeszedł wszystkie szczeble kariery – od pracownika technicznego do generalnego menedżera klubów fitness, konsultingowca i szkoleniowca. Pasjonat rynku fitness i zachodzących na nim zmian oraz nowinek, jak sam mówi fitness to dla Niego powietrze, bez którego nie wyobraża sobie życia.

Maciej Kowalski

Rysunek z logo

W branży fitness od 2011 roku. General Manager Jatomi Fitness Echo Kielce, Manager Klubu Kombinat Formy, Manager Klubu Fabryka Formy, Dyrektor ds. Rozwoju w Fabryka Formy S.A Odpowiedzialny za rozwój w Polsce jednego z europejskich liderów branży fitness segmentu low cost: Fitness24Seven. Współpomysłodawca odpowiedzialny za rozwój sieci Organic Fitness…

Małgorzata Piasecka-Mróz

malgorzata-piasecka

Manager Roku 2016 (kluby o powierzchni do 500m2) wg Magazynu Fitness Biznes. Instruktor fitness, trener personalny, trener przygotowania motorycznego, a od 6 lat współwłaściciel i manager klubu „Warsztat Formy”. Od 2016 roku szkoleniowiec i partner zarządzający Espresso Fitness Business Solutions. Wykładowca w Programie Akademia Multisport. Certyfikowany Konsultant DISC D3…

Małgorzata Gala

mgala_portret

Specjalista do spraw rozwoju biznesu z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży fitness. Skupia się na takich zagadnieniach jak strategia pozyskiwania klientów, analiza mechanizmów sprzedażowych w platformach cloud-based, relacje z klientem czy zarządzanie zespołem.
Jej głównym celem jest rozwój przedsiębiorstwa oraz poprawa jakości oferowanych produktów i usług…

TOBA Invest

TOBA_square

TOBA Invest – firma zajmującą się kompleksowym projektowaniem, budową i realizacją oraz doradztwem jak również całym procesem inwestycyjnym. Stworzyli 65 klubów w Polsce, współpracując z istotnymi osobami i znaczącymi markami w branży. Kluby realizowane były od zera a niekiedy przebudowywane i modernizowane w bardzo różnych i trudnych kontekstach.

Sebastian Goszcz

SebastianGoszcz-600x600-200x200

Sebastian Goszcz, związany z branżą fitness od 1997 r., przez 20 lat jako Dyrektor Zarządzający odpowiadał za strategię i sprzedaż w sieci Fitness Klubów Rytm oraz Atmosfera Fitness&Wellness w Łodzi. Współzałożyciel, szkoleniowiec oraz partner zarządzający firmy doradczo-szkoleniowej Espresso Fitness Business Solutions.

Magda Foeller

magda foeller

Trener personalny, właścicielka prestiżowego studia treningów personalnych Magda Foeller Studio, Master Trener metody JustFit EMS. Prezes zarządu spółki Fitness Pro.

Monika Cichocka

Monika Cichocka

Adwokat Monika Cichocka – absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców w związku z wystąpieniem stanu epidemii i  nałożonymi restrykcjami oraz szeroko pojętym prawie cywilnym.  Pomaga szkołom tańca i placówkom z branży fitness w prawnym zabezpieczaniu swojej działalności gospodarczej.

Marek Prusiński

Marek Prusiński

Ponad 20-letnie międzynarodowe doświadczenie w branży Health & Fitness. Aktualnie Head of Fitness w Xtreme Fitness Gyms oraz właściciel GRIT Laboratory.

Marek to przede wszystkim ekspert z międzynarodowym doświadczeniem wspierający działania retencyjne operatorów fitness specjalizujący się w rozwiązaniach modeli treningowych klubów butikowych oraz projektowaniu konceptów grupowych programów fitness & struktur modeli HIIT

Marta Bukowska

bukowska

Założycielka Pomorskiej Szkoły Fitness 4FIT, mentor i biznes coach dla trenerów personalnych i instruktorów fitness:  http://www.martabukowska.pl.  Socjolog ze specjalizacją doradztwo psychospołeczne (Uniwersytet Szczeciński) i antropologia współczesności (Uniwersytet Gdański), absolwentka 1,5 rocznych studiów podyplomowych Coaching z elementami psychologii (SWPS). Przez 6 lat prowadzi Studio Fitness & Pilates 4FIT i Szkołę Rodzenia Fajna Mama w Pruszczu Gdańskim, dzięki czemu rozwinęła swoją wiedzę na temat prowadzenia biznesu w branży fitness…

Anita Bajdalska

15x21_MG_0943

Certyfikowany Manager SPA, jedynego na świecie amerykańskiego stowarzyszenia ISPA. W 2009 roku uzyskała międzynarodowy certyfikat, uznany na świecie jako największe osiągniecie w branży zarządzania obiektami.

Arkadiusz Wolski

IMG_0570

Od 2012 r. prowadzi swoją firmę konsultingową (FitnessClinic), która zajmuje się doradztwem w zakresie budowania i zarządzania przedsiębiorstwami branży fitness. Od najmłodszych lat związany ze sportem.

Fit Marketing

fitmarketing_logo

FIT MARKETING: zwiększamy zyski klubów fitness, trenerów personalnych, cateringów dietetycznych oraz innych firm z branży fitness poprzez budowanie lub usprawnianie modelu sprzedaży w sieci.

Paweł Widawski

1

Paweł Widawski: Trener personalny i szkoleniowiec, współzałożyciel Fit Marketing – pierwszej w Polsce agencji specjalizującej się w zwiększaniu zysków firm z branży fitness poprzez skuteczną sprzedaż w sieci.

Mateusz Wyciślik

2

Mateusz Wyciślik: Growth hacker, twórca podcastu “Growth Hacking Po Polsku”, współzałożyciel Fit Marketing – pierwszej w Polsce agencji specjalizującej się w zwiększaniu zysków firm z branży fitness poprzez skuteczną sprzedaż w sieci.

MARCIN ŻAWORONEK

FEM_MarcinZaworonek_Web

Konsultant klubów fitness i trenerów personalnych. Współpracuje z jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci klubów w regionie łódzkim. Prowadzi szkolenia dla klubów, akademii trenerskich jak i prowadzi trenerów personalnych. Wykładowca na konferencjach branżowych. Prowadzi, także swój autorski blog na temat sprzedaży, obsługi klienta i marketingu skierowany do trenerów personalnych…

Jakub Undra

Bez tytułu

Szkoleniowiec, trener, instruktor. Założyciel serwisu SzkoleniaTrenerskie.pl oraz Instytutu Kształcenia Trenerów. Pasjonat zarażania uśmiechem, największą satysfakcję czerpię z pracy z ludźmi.

Mateusz Podsadniuk

Mateusz Podsadniuk

Mateusz Podsadniuk: Od siedmiu lat trener personalny w Fitness Platinium w Krakowie, a od 2017 roku Koordynator ds. Siłowni tej samej sieci; na co dzień zajmuje się m.in. rekrutacją pracowników, współpracą z wszystkim obiektami Fitness Platinium, a także realizowaniem nowych projektów związanych z rozwojem sieci…

SFD

sfd

Maciej Sulikowski: autor blisko 3000 publikacji z zakresu treningu, odżywiania, zdrowia i suplementacji. Certyfikowany Trener personalny, instruktor dietetyki i suplementacji oraz boksu tajskiego. Wiedzę i pasję realizuje niezależnie od pracy zawodowej. Osoba niezwykle aktywna i niestroniąca od rywalizacji sportowej w dyscyplinach siłowych i wydolnościowych. Od blisko 20 lat związany z marką SFD.

Partner merytoryczny

eFitness

a

eFitness – eZarządzanie – producent oprogramowania do zarządzania klubami fitness o nazwie eFitness, oraz eFitness Access Control, nagrodzonych Złotym Medalem MTP. Firmie zaufało ponad 500 klientów w kraju i za granicą.

Newsletter

Nadchodzące wydarzenia

 1. FIBO 2021

  4 listopada - 7 listopada
 2. Targi FITNESS CONNECTED 2021

  18 listopada - 20 listopada
 3. KONGRES FEM 2021

  25 listopada - 00:00

Kariera

x
Cotygodniowy Raport B2B Branży Fitness
Zapisz się do newslettera


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez International Center of Events Sp. z o.o. ul. Gierdziejewskiego 7/25a, 02-495 Warszawa, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail zgodnie z udzieloną mi informacją.

  -->