Eksperci - BranzaFitness.com
Platforma pracownikow
Katalog
Newsletter
facebook

Piszą dla nas:

Krzysztof Pakulec

pakulec

Konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, i obsługi klienta. Prowadził szkolenia z zakresu treningów personalnych w międzynarodowej szkole Life Fitness Academy.

Krzysztof Brola

192

Radca prawny, ekspert w zakresie negocjacji i obsługi prawnej biznesu. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w bieżącej obsłudze prawnej małych i średnich firm. Zarządza Kancelarią Prawną K.BROLA i WSPÓLNICY w Warszawie.

Dorota Sędek

DSędek3

Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Can do! Consulting i praktykujący manager. Podczas swojej 13-letniej kariery zarządzała ponad 1000 pracowników, wspierając 130 managerów w branżach: retail, fashion, beauty, fitness & wellness, automotive. Doktorantka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentka studiów MBA. Prywatnie, szczęśliwa żona i mama, pasjonatka sportu i motoryzacji.

Tomasz Napiórkowski

TQY0WC18S-URAQ60FHT-7e51125f17ed-512

Studiował w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, kierunek Psychologia Biznesu. Od 13 lat związany z branżą fitness. Pasjonat siłowni oraz narciarstwa. W swojej pracy głównie skupia się na praktycznej wiedzy oraz działaniu na liczbach…

Train Movement

train-logo
Misją Train Movement Academy jest wyniesienie usług trenerskich w naszym kraju na wyższy poziom oraz wprowadzenie standaryzacji pracy trenera. Zespół specjalistów TM wyszkolił już ponad 200 trenerów w całej Polsce, występował na największych konferencjach z zakresu treningu personalnego oraz szkolił się u najlepszych trenerów na świecie.

Kamil Wasilewski

kamil-wasilewski

Kamil Wasilewski – prawnik branży fitness – adwokat. Prowadzi bloga prawniczego Prawo dla Fitnessu poświęconego branży fitness Autor wielu publikacji o tematyce prawnej dla branży fitness, które można odnaleźć w czasopismach takich jak Body Life, Trainer czy Perfect Body. Jest uczestnikiem i prelegentem największych branżowych konferencji w kraju takich jak Kongres Bodylife, Kongres FEM, FIWE czy Kongres Fit-Expo Trendy i Innowacje.

Tomasz Jarzębiński

T_Jarzebinski_foto_072019

Marketing Manager w Bodypak z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży suplementów i odżywek dla sportowców. Absolwent krakowskich uczelni: Akademii Ekonomicznej i Akademii Górniczo-Hutniczej. Prywatnie ojciec dwójki dzieci, kibic Wisły Kraków, amator siłowni i jazdy na rowerze

Krystian Kempa

kempa

Od ponad 17 lat związany z branżą fitness z czego 11 z nich szlifując swój warsztat poza granicami kraju. Przeszedł wszystkie szczeble kariery – od pracownika technicznego do generalnego menedżera klubów fitness, konsultingowca i szkoleniowca. Pasjonat rynku fitness i zachodzących na nim zmian oraz nowinek, jak sam mówi fitness to dla Niego powietrze, bez którego nie wyobraża sobie życia.

Maciej Kowalski

Rysunek z logo

W branży fitness od 2011 roku. General Manager Jatomi Fitness Echo Kielce, Manager Klubu Kombinat Formy, Manager Klubu Fabryka Formy, Dyrektor ds. Rozwoju w Fabryka Formy S.A Odpowiedzialny za rozwój w Polsce jednego z europejskich liderów branży fitness segmentu low cost: Fitness24Seven. Współpomysłodawca odpowiedzialny za rozwój sieci Organic Fitness…

Małgorzata Piasecka-Mróz

malgorzata-piasecka

Manager Roku 2016 (kluby o powierzchni do 500m2) wg Magazynu Fitness Biznes. Instruktor fitness, trener personalny, trener przygotowania motorycznego, a od 6 lat współwłaściciel i manager klubu „Warsztat Formy”. Od 2016 roku szkoleniowiec i partner zarządzający Espresso Fitness Business Solutions. Wykładowca w Programie Akademia Multisport. Certyfikowany Konsultant DISC D3…

Kamila Nowowiejska

Kamila Nowowiejska
W branży fitness od ponad 15 lat. Ukończyła Akademię Leona Koźmińskiego oraz studia podyplomowe marketing sportu na SGH. Uczestniczka wielu szkoleń, kursów, warsztatów z zakresu zarządzania i marketingu oraz szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Na co dzień zafascynowana pracą z ludźmi i zmianą ich nawyków żywieniowych oraz treningowych…

Małgorzata Gala

mgala_portret

Specjalista do spraw rozwoju biznesu z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży fitness. Skupia się na takich zagadnieniach jak strategia pozyskiwania klientów, analiza mechanizmów sprzedażowych w platformach cloud-based, relacje z klientem czy zarządzanie zespołem.
Jej głównym celem jest rozwój przedsiębiorstwa oraz poprawa jakości oferowanych produktów i usług…

Emilia Lis

2

W branży fitness od 2002 roku. Autorka bloga fitnessowo – biznesowego: emilialis.pl. Inicjatorka projektu „Komunikacja instruktora fitness z klientami”, obejmującego artykuły, filmy edukacyjne, szkolenia dla instruktorów i klubów. Przez 7 lat prowadziła własne studio w Szczecinie, a obecnie działa na rynku warszawskim…

Marek Prusiński

marek-prusinski

Ponad 20-letnie międzynarodowe doświadczenie w branży Health & Fitness. Marek rozpoczynał swoją karierę zawodową w 1994 roku w Nowej Zelandii pracując przez 5 lat jako trener personalny oraz instruktor fitness, będąc jednych z pionierów zajęć LesMills. Jako Jatomi Group Head Of Fitness w Europie oraz w Azji współuczestniczył w otwarciu ponad 30 klubów, stworzył cały know-how działu fitness, zaprojektował przestrzenie treningowe, przeprowadził setki godzi szkoleniowych dla kadry fitness, managerskiej oraz sprzedażowej…

Michał Kosel

FK6A1227

Przedsiębiorca, dziennikarz, założyciel Fundacji ZarabiajNaPasji.com – przedsiębiorca, który od 10 lat udowadnia, że można tworzyć coś na własny rachunek tylko i wyłącznie w oparciu na pasji, zainteresowaniach i predyspozycjach i godnie z tego żyć. Autor dwóch książek (www.PracaPoStudiach.pl i www.PasjaUpada.pl)…

Marta Bukowska

bukowska

Założycielka Pomorskiej Szkoły Fitness 4FIT, mentor i biznes coach dla trenerów personalnych i instruktorów fitness:  http://www.martabukowska.pl.  Socjolog ze specjalizacją doradztwo psychospołeczne (Uniwersytet Szczeciński) i antropologia współczesności (Uniwersytet Gdański), absolwentka 1,5 rocznych studiów podyplomowych Coaching z elementami psychologii (SWPS). Przez 6 lat prowadzi Studio Fitness & Pilates 4FIT i Szkołę Rodzenia Fajna Mama w Pruszczu Gdańskim, dzięki czemu rozwinęła swoją wiedzę na temat prowadzenia biznesu w branży fitness…

Social Tigers

social-tigers-social-media

Social Tigers to zespół specjalistów zajmujących się profesjonalnym i efektywnym wsparciem biznesu poprzez marketing w social mediach. Zaufali im, m.in.  Mauricz Training Center, Ladies Fight Night, PGNiG Superliga, Total Fitness.

Sebastian Goszcz

SebastianGoszcz-600x600-200x200

Sebastian Goszcz, związany z branżą fitness od 1997 r., przez 20 lat jako Dyrektor Zarządzający odpowiadał za strategię i sprzedaż w sieci Fitness Klubów Rytm oraz Atmosfera Fitness&Wellness w Łodzi. Współzałożyciel, szkoleniowiec oraz partner zarządzający firmy doradczo-szkoleniowej Espresso Fitness Business Solutions.

Magda Foeller

magda foeller

Trener personalny, właścicielka prestiżowego studia treningów personalnych Magda Foeller Studio, Master Trener metody JustFit EMS. Prezes zarządu spółki Fitness Pro.

Anita Bajdalska

15x21_MG_0943

Certyfikowany Manager SPA, jedynego na świecie amerykańskiego stowarzyszenia ISPA. W 2009 roku uzyskała międzynarodowy certyfikat, uznany na świecie jako największe osiągniecie w branży zarządzania obiektami.

Arkadiusz Wolski

IMG_0570

Od 2012 r. prowadzi swoją firmę konsultingową (FitnessClinic), która zajmuje się doradztwem w zakresie budowania i zarządzania przedsiębiorstwami branży fitness. Od najmłodszych lat związany ze sportem.

Fit Marketing

fitmarketing_logo

FIT MARKETING: zwiększamy zyski klubów fitness, trenerów personalnych, cateringów dietetycznych oraz innych firm z branży fitness poprzez budowanie lub usprawnianie modelu sprzedaży w sieci.

Paweł Widawski

1

Paweł Widawski: Trener personalny i szkoleniowiec, współzałożyciel Fit Marketing – pierwszej w Polsce agencji specjalizującej się w zwiększaniu zysków firm z branży fitness poprzez skuteczną sprzedaż w sieci.

Mateusz Wyciślik

2

Mateusz Wyciślik: Growth hacker, twórca podcastu “Growth Hacking Po Polsku”, współzałożyciel Fit Marketing – pierwszej w Polsce agencji specjalizującej się w zwiększaniu zysków firm z branży fitness poprzez skuteczną sprzedaż w sieci.

MARCIN ŻAWORONEK

FEM_MarcinZaworonek_Web

Konsultant klubów fitness i trenerów personalnych. Współpracuje z jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się sieci klubów w regionie łódzkim. Prowadzi szkolenia dla klubów, akademii trenerskich jak i prowadzi trenerów personalnych. Wykładowca na konferencjach branżowych. Prowadzi, także swój autorski blog na temat sprzedaży, obsługi klienta i marketingu skierowany do trenerów personalnych…

Jakub Undra

Bez tytułu

Szkoleniowiec, trener, instruktor. Założyciel serwisu SzkoleniaTrenerskie.pl oraz Instytutu Kształcenia Trenerów. Pasjonat zarażania uśmiechem, największą satysfakcję czerpię z pracy z ludźmi.

Partner merytoryczny

eFitness

a

eFitness – eZarządzanie – producent oprogramowania do zarządzania klubami fitness o nazwie eFitness, oraz eFitness Access Control, nagrodzonych Złotym Medalem MTP. Firmie zaufało ponad 500 klientów w kraju i za granicą.

Nadchodzące wydarzenia

 1. REHA TRADE SHOW – WKRÓTCE NOWY TERMIN II EDYCJI!!

  Lipiec 1 - Grudzień 1
 2. European Health & Fitness Forum (EHFF)

  Wrzesień 30
 3. FIBO 2020 – nowy termin!

  Październik 1 - 00:00 - Październik 6 - 23:59
 4. 2020 International Standards Meeting (ISM)

  Listopad 19 - Listopad 20
 5. Targi Fit Expo

  Listopad 27 - 00:00 - Listopad 29 - 00:00
 6. Wirtualny Bieg #RunGozo!

  24/04/2021 - 25/04/2021
 7. EU4YA BY TIGUAR 14-16.05.2021

  14/05/2021 - 16/05/2021

Kariera

x
Cotygodniowy Raport B2B Branży Fitness