Źródło zdjęcia: Google plus, www.ironmaxx.de/

Zagraniczne brandy sportowe w Polsce

Polski Rynek Fitness jest określany jako ten z największym potencjałem w Europie. Liczba członków klubów fitness w tym roku w Polsce przekroczyła 2 910 000 osób, co przy liderze ( Niemcy – 10 610 000 osób) daje duży potencjał do wzrostu. Jesteśmy przecież 38 mln narodem!

Niewątpliwie potencjał w polskim rynku fitness widzą także zagraniczne marki sportowe, które do tej pory nie były obecne w Polsce.
Okazją do przedstawienia się polskiej publiczności są targi FIWE Fitness Trade Show, które stały się liderem wydarzeń branży fitness w Polsce i niewątpliwe są rozpoznawane także za granicą o czym świadczy duże zainteresowanie udziałem odwiedzających z zagranicy.
Już od kilku lat na targach swoje produkty i usługi prezentują w Polsce tacy gracze jak Top Gym – oficjalny dystrybutor marki Life Fitness w Polsce, Hammer Strength , Matrix, Swedish Supplements, Burg, Vision Body, Fit.TV, czy Scitec Nutrition , a teraz do tego grona postanowiły dołączyć firmy, których w Polsce jeszcze nie było.
Iron Maax Nutrition marka popularna na całym świecie przyjedzie we wrześniu do Polski i będzie obecna na targach FIWE z bardzo dużym stoiskiem. Osoby obserwujące tę markę na innych zagranicznych targach doskonale wiedzą, że stoisko Iron Maax robi naprawdę niesamowite wrażenie i odbywa się na nim wielkie show za sprawą swoich międzynarodowych licznych gwiazd. Z pewnością przygotuje też bardzo dobrą ofertę dla polskich dystrybutorów podczas dnia biznesowego targów FIWE ( piątek, 21 września 2018r.)

Kolejnym nowym wystawcą, którego nie było do tej pory w Polsce będzie PURE POWER – Sport s Wear. To z kolei polski producent profesjonalnej, bardzo wygodnej odzieży sportowej oraz termoaktywnej na co dzień sprzedający swoje produkty w Holandii.
Wszystkie firmy biorące udział w targach FIWE ( ponad 230 wystawców) główną i najkorzystniejszą ofertę przedstawią 21 września ( piątek) podczas biznesowego dnia targów.
Tego dnia wszystkie 4 hale będą otwarte dla przedsiębiorców, a w nowej hali biznes z dedykowanym wejściem i parkingiem odbędą się prezentacje premierowych produktów.
Dla uczestników chcących umówić się na spotkanie biznesowe przed targami organizator aktywował specjalną Platformę FIWE MATCHMAKING, gdzie będą przedstawione osoby na stanowiskach decyzyjnych biorących udział w targach wystawców.

Na odwiedzających tego dnia będzie czekać również Dedykowana strefa Biznes VIP przeznaczona na Spotkania z kontrahentami w komfortowych warunkach. Oddzielna sala z dostępnym cateringiem na wyłączność. Wśród Gości pojawią się między innymi Producenci i Dystrybutorzy sprzętu fitness i oprogramowania, reprezentanci firm dostarczających suplementy i odżywki, odzieżowych, inwestorzy i osoby zarządzające klubami fitness w Polsce. Wstęp do strefy będą mieli także wszyscy wystawcy targów.
Po raz kolejny odbędzie się także elitarna konferencja branżowa FIWE EXPERTS , przeznaczona dla wszystkich, którzy planują otwarcie działalności lub szukają sprawdzonych rozwiązań w już prowadzonym biznesie. Będzie to prawdziwe kompendium fachowej, sprawdzonej i unikatowej wiedzy od ekspertów osiągających prawdziwe, mierzalne rezultaty.
Jeśli zainteresował Cię powyższy artykuł odwiedź stronę targów : www.fiwe.pl , gdzie znajdziesz więcej szczegółów.