Norbert Suros, który ma za sobą już kilka startów w zawodach bodybuildingu, został niedawno trenerem w studiu franczyzowego konceptu Dream Body EMS.

Norbert Suros to doświadczony trener, zawodnik IFBB, który starty w kulturystyce zaczął w 2016 roku. Pierwsze zawody, w których uczestniczył odbyły się w lutym 2016 w Gdańsku. Zawodnik zadebiutował zdobyciem 5 miejsca. Podobnie w Mistrzostwach Śląska, gdzie także uplasował się na 5 miejscu oraz w Mistrzostwach Polski. Obecnie przygotowuje się do kolejnych zawodów w lutym 2020.

 

Norbert Soros nie ukrywa, że elektrostymulacja pozytywnie go zaskoczyła:

– Myślałem, że to tak nie działa, ale byłem pod wrażeniem. Od lat trenuję na siłowni, jestem zawodnikiem i wiem jak to wszystko wygląda. Kiedy używałem elektrostymulacji i podnosiłem niewielkie ciężary, to mocno to odczułem, a na drugi dzień miałem zakwasy. Na siłowni podnoszę dużo więcej, a tu tylko 10 kilo i dało w kość.

Zapytany o wykorzystanie treningu Dream Body EMS w bodybuildingu odpowiada:

-Przy tym treningu stymulujemy najgłębsze mięśnie, a na zwykłym, funkcjonalnym jest mało prawdopodobne, że tak pobudzimy mięśnie jak elektrostymulacją. Warto zrobić 2 razy w tygodniu taki trening.

Norbert Suros zwraca również uwagę na krótki czas trwania treningu. Kompletny trening Dream Body EMS z rozciąganiem i relaksem trwa tylko 30 minut. Sportowiec zapowiada, że sam wprowadzi taki trening do swojego grafiku. Pozostaje nam życzyć mu powodzenia na kolejnych zawodach, w przygotowaniu do których pomoże mu trening Dream Body EMS. Elektrostymulacja przy pomocy urządzenia myoFX EMS, stosowanego w studiach Dream Body EMS, pozwala na jednoczesne zaangażowanie do pracy najważniejszych grup mięśni, w tym mięśni głębokich, które często podczas klasycznego treningu nie są wykorzystywane. Dzięki treningom Dream Body EMS można wzmocnić mięśnie, zwiększyć swoją siłę, poprawić kondycję, pozbyć się tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz zbudować sylwetkę kulturysty.

Franczyzowa sieć Dream Body EMS znana jest z tego, że stawia na doświadczonych trenerów, którzy nierzadko mogą się pochwalić znacznym dorobkiem fitnessowym i licznymi sukcesami sportowymi. Właściciel sieci, Michał Solarz, podkreśla, że wiedza i kompetencje trenera są kluczowe.

Z Norbertem Surosem swoje cele treningowe można osiągać w studiu Dream Body EMS w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Legionów 21/23

Jeśli jesteś zainteresowany otworzeniem własnego studia według franczyzowego konceptu Dream Body EMS skontaktuj się z promotorem:

Mail: biuro@dreambody.studio

Tel: 781 501 511

Polecamy także:

Współpraca Oracz Mroczek Training Center i Dream Body EMS – co szykują dla branży fitness?