źródło: materiały prasowe

Już od pięciu lat Elevate staje się obowiązkowym wydarzeniem dla tysięcy decydentów z sektora publicznego i prywatnego, przedsiębiorców, pracowników służby zdrowia i naukowców zajmujących się sportem. W 2021 roku spotkają się oni z setkami czołowych dostawców z sześciu nowych sektorów wystawienniczych.

Organizatorzy Elevate potwierdzili, realizację wydarzenia w londyńskim ExCeL w dniach 28 i 29 września 2021 r. Wystawianie się na targach branżowych to najbardziej opłacalna droga dotarcia do odbiorców rynku fitness. „Elevate to idealne wydarzenie, aby połączyć się z naszymi kluczowymi klientami w Wielkiej Brytanii, zainicjować nowe możliwości i zaprezentować nasze najnowsze produkty i innowacje”. Matt Pengelly, Dyrektor Zarządzający Matrix Fitness.

Sektory wystawiennicze Elevate

Podczas wrześniowego wydarzenia odwiedzający skorzystają z bezpłatnych treści CPD oraz spotkań z setkami wiodących dostawców z sześciu dedykowanych sektorów wystawienniczych.

elevate

„Po lutowym oświadczeniu rządu nie możemy się doczekać otwarcia obiektów sportowych, siłowni, obiektów rekreacyjnych i basenów w całym kraju” – powiedzieli organizatorzy imprezy.

„Społeczeństwo bardziej doceniło aktywność fizyczną i znaczenie dobrego samopoczucia psychicznego w ciągu ostatniego roku i ekscytujące jest oczekiwanie na rok 2021 z nadzieją, że sektor ten może powrócić i rozkwitnąć. Z odnowioną pewnością siebie i podekscytowaniem, z przyjemnością ogłaszamy, że piąta edycja Elevate odbędzie się teraz w londyńskiej ExCeLw dniach 28-29 września 2021 r.”

Brytyjskie targi branży fitness skierowano do operatorów siłowni, trenerów personalnych, władz lokalnych, dystrybutorów, obiektów sportowych, detalistów, centrów rekreacyjnych, uniwersytetów, szkół, instruktorów fitness, ale także pracowników służby zdrowia i naukowców zajmujących się sportem.  Oni wszyscy wykorzystują Elevate do odkrywania najnowszych trendów i innowacji w sektorze fitness.

Polecamy także:

organizatorzy FIWE

Wielkie plany organizatorów FIWE Fitness Trade Show