Branża EMS stale rośnie w siłę. Powstają kolejne sieci, oferujące usługi na wysokim poziomie. O filozofii marki Newbody EMS rozmawiamy z właścicielami – Katarzyną Żbik oraz Bartoszem Kłosowskim.

Newbody EMS – powstała w 2017 r. sieć studiów EMS, działa z powodzeniem obecnie w 4 lokalizacjach w Małopolsce i na Śląsku, jaka jest Wasza filozofia?

B.K.: NEWBODY EMS to zdecydowanie najbardziej kompleksowa sieć treningów EMS w Polsce. Pierwsze studio powstało 2 lata temu w Krzeszowicach. NEWBODY EMS rozrosło się w bardzo szybkim tempie, dzięki czemu ma do zaoferowania swoim klientom już 4 lokalizacje. Ich działalność obejmuje 3 miasta na terenie Małopolski i Śląska: Krzeszowice (2 studia), Jaworzno i Kraków. Wraz z nastaniem nowego roku, jest planowane otwarcie kolejnego studia w samym centrum Katowic. Prace remontowe już się rozpoczęły. Najważniejszą misją dla ekipy NEWBODY EMS jest świadczenie w pełni kompleksowej opieki nad poprawą zdrowia i sprawności fizycznej klientów. Wykorzystują innowacyjną i najbardziej afektywną metodę treningu, aby każdy mógł osiągnąć postawiony cel. Efektywność jest kluczem do sukcesu, dlatego swój warsztat opierają głównie na treningu personalnym EMS z wykorzystaniem urządzenia, znamienitego potentata branży EMS – miha bodytec®

Kim są Wasi klienci, jakie cele chcą zrealizować dzięki treningowi EMS?

K.Ż: Klient, który pragnie całościowo zadbać o swoje zdrowie i ciało, może śmiało ruszać na pierwszą sesję do NEWBODY EMS . Innowacyjny trening personalny EMS by miha bodytec®, to fundamentalny element strategii każdego z naszych studiów. Działalność NEWBODY EMS oferuje także pełen pakiet dodatkowych usług: m.in., opiekę fizjoterapeutyczną, jak i również konsultacje dietetyczne. Każdy z klientów, może znaleźć w jednym miejscu, to czego naprawdę potrzebuje w danym momencie.

W jaki sposób najskuteczniej buduje się markę jako sieć EMS ?

B.K.: NEWBODY EMS to nie tylko zwykła sala ćwiczeń EMS . To miejsce spotkań, gdzie trening ma być niezapomnianym przeżyciem oraz ogromną przyjemnością. 90% klientów NEWBODY EMS stanowią całe rodziny, które regularnie odwiedzają nasze studia, dbając kompleksowo o swoje zdrowie i sylwetkę. Komfort i zadowolenie naszych gości jest jednym z najważniejszych elementów naszej filozofii. Aby to osiągnąć, zbudowaliśmy zgrany zespół trenerów, a w naszych progach, zawsze panuje domowa atmosfera.

Czy Waszym zdaniem świadomość czym w ogóle jest trening personalny EMS, rośnie? Czy nadal trzeba edukować klientów?

K.Ż: Trening metodą EMS wciąż dla wielu osób jest zagadką, jednakże obserwujemy, że świadomość społeczeństwa konsekwentnie rośnie, a z każdym miesiącem w naszym kraju, powstaje coraz więcej studiów treningu EMS. Niebywałą radość sprawia nam fakt, że NEWBODY EEMS należy do czołówki tego typu działalności w Polsce.

Jak docieracie do nowych klientów ?

B.K.: Sposób pozyskiwania nowych klientów przez NEWBODY EMS jest prosty. Stawiamy na jakość, co sprawia, że nasi dotychczasowi klienci, chętnie polecają nasze usługi rodzinie lub znajomym. Organizujemy również różnego rodzaju eventy które mają na celu zapoznanie potencjalnych klientów z innowacyjna metodą treningu EMS, a tym samym zaprosić do naszego studia.

Jak oceniacie swoją współpracę z dystrybutorem miha bodytec® w Polsce ?

K.Ż. Od 2017 roku jesteśmy ściśle związani z miha bodytec®. Nasz team trenerski co roku jest zapraszany przez Macieja Wolnego do prowadzenia treningów na oficjalnym stoisku miha bodytec® na największych w Polsce targach FIWE. To dla nas ogromne wyróżnienie, gdyż do tego wydarzenia zapraszani są tylko najlepsi trenerzy w Polsce. Jesteśmy na wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Ems Training Academy . Każdy z nas jest certyfikowanym, międzynarodowym trenerem EMS przez Instytut Gluckerkolleg. Biliśmy na ostatnim szkoleniu z ikoną marketingu i sprzedaży Danem Samkiem oraz na zeszłorocznym międzynarodowym kongresie treningu EMS we Wrocławiu. Wsparcie i współpraca dystrybutora miha bodytec® w Polsce jest na najwyższym światowym poziomie. Maciej Wolny, w pełni zasłużył na miano najlepszego dystrybutora na świecie, które to wyróżnienie otrzymał w tym roku. Cieszymy się że możemy być częścią tego sukcesu.

Jakie plany na rozwój sieci w najbliższym roku?

B.K.: 2020 rok zaczniemy z mocnym przytupem – otwierając pierwsze studio EMS Premium w samym sercu Katowic. Kolejne miesiące poświęcimy na rozwój kilku projektów, które póki co pragniemy utrzymać w tajemnicy. Pracujemy bardzo ciężko, aby każdy z klientów NEWBODY EMS , który zostanie wprowadzony w nasz świat, mógł z pełną szczerością powiedzieć: „Trening EMS to petarda!”.

Maciej Wolny, miha bodytec Poland Official Distributor

maciej.wolny@miha-bodytec.pl

+48 533 335 553

www.miha-bodytec.pl

www.facebook.com/mihabodytecPolska/

www.instagram.com/mihabodytec_poland/

Polecamy także:

Sieć IN.TIME powered by miha bodytec® w natarciu – rozmowa ze współwłaścicielem sieci, Michałem Krawczykiem