Poczuj różnicę w treningu EMS – Electro Muscle Stymulation to rewolucyjna, niemiecka technologia stosowana od lat w sporcie oraz fizjoterapii. Umożliwia poprawę sylwetki i kondycji fizycznej w bardzo krótkim czasie dzięki jednoczesnej stymulacji 8 grup mięśniowych, za pomocą bezpiecznych impulsów elektrycznych.
Połączenie treningu personalnego z metodą EMS, pozwala w ciągu 20 minut osiągnąć więcej, niż w trakcie godzinnych ćwiczeń na siłowni. Efektywność metody EMS cenią sobie największe gwiazdy sportu (m.in. piłkarze Realu Madryt, bracia Klitschko, Usain Bolt), NASA czy armia USA.

Dla kogo są treningi EMStrenować może każdy niezależnie od wieku, stopnia aktywności czy sylwetki.

Technobody jest siecią ekskluzywnych, kameralnych mikro siłowni zapewniających swobodę i komfort ćwiczeń oraz personalną opiekę od pierwszej do ostatniej minuty treningu. Jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy cardio EMS – najskuteczniejszy program w walce z nadwagą oraz drenaż limfatyczny, który stanowi doskonałe uzupełnienie efektów treningowych.

 

Indywidualne podejście w zakresie:

  • Wspólnego określenia Twoich celów
  • Dokonania analizy skadu ciała
  • Dobrania właściwego programu treningów

   

 

 


Programy treningowe : 

EMS cardio to efektywne połączenie elektrostymulacji mięśni z treningiem cardio. Elektroimpulsy dodatkowo stymulują mięśnie do pracy podczas ruchów na maszynie eliptycznej . 25 minut treningu odpowiada 1,5 <br><br><br>tradycyjnych ćwiczeń wytrzymałościowych. Spalasz dużo więcej kalorii w znacznie krótszym czasie, zalety:
·         utrata wagi
·         poprawa kondycji
·         większa wytrzymałość
·         lepsze samopoczucie

EMS body shape Impuls elektryczny pobudza zarówno mięśnie głębokie (stabilizujące), jak i mięśnie, budujące sylwetkę. intensywna pracy mięśni poprawia ukrwienie tkanek redukując objawy cellulitu, zalety:
·         redukcja cellulitu
·         budowa mięśni
·         trening mięśni głębokich i eliminacja bólu pleców

W zależności od Twoich celów treningowych, dostosujemy jeden z w/w programów lub odpowiednie ich połączenie. Biorąc pod uwagę pełną odpowiedzialność za Twoje efekty.

Korzyści treningu EMS
*
Czas treningu – 20 min
* Komfort i kameralna atmosfera
* Profesjonalna opieka trenerska
* Rezultaty już po 4 sesjach
* 3x szybsza utrata wagi
* Brak obciążeń stawów i ryzyka kontuzji

*20 min intensywnego treningu EMS to odpowiednik ok. 2h ćwiczeń na siłowni

www.technobody.pl
recepcja@technobody.pl
tel. 885 963 963