źródło: artykuł partnerski

EMS Training Academy  zaplanowała kolejne już  szkolenia Międzynarodowa Licencja trenera EMS, Level 1, powered by Gluckerkolleg na  12-13 września i 10-11 października 2020 w siedzibie miha bodytec Poland®. Obecnie już 96 trenerów przeszkolonych przez #EMSTrainingAcademy uzyskało Międzynarodową Licencję trenera EMS w Polsce, wkrótce dołączą kolejni.  #EduAkcjaEMS  to trend, który rozpędza się  każdym miesiącem, co napawa optymizmem odnośnie przyszłości EMS.

Naszym celem jest przeszkolenie wszystkich trenerów EMS w Polsce, co zagwarantuje nie tylko najwyższy poziom treningu i obsługi klienta, ale także stabilny wzrost rynku studiów EMS w naszym kraju, przyznaje Daniel Wesołowski,  Master Trainer   i Head Coach w EMS Training Academy. Oczywiście w trakcie weekendowych szkoleń ściśle przestrzegamy zasad reżimu sanitarnego, dodaje.

Niesłabnące zainteresowanie szkoleniami #EMSTRainingAcademy

Daniel Wesołowski, odpowiadający za edukację trenerów EMS w Polsce i na Ukrainie prowadzi szkolenia Międzynarodowa Licencja trenera EMS.  Przyznaje, że zainteresowanie trenerów oraz inwestorów szkoleniami #EMSTrainingAcademy jest ogromne, dlatego organizowane są cykliczne.  Wrześniowe szkolenie  zostało wyprzedane, powoli zapełniają się miejsca na szkolenie październikowe.

Dlatego, nie czekaj zarezerwuj miejsce  na szkoleniu EMSTraining Academy już dzisiaj i kształtuj wspólnie z nami rynek EMS w Polsce!.

Weekendowe Szkolenia #EMSTrainingAcademy powered by Gluckerkolleg, obejmujące aż 15 bloków tematycznych,  cieszą się bardzo dobrą opinią uczestników.  Można je  przeczytać na  profilu emstraining.poland na Facebooku oraz na stronie EMS Training Academy

#EdukAkcjaEMS- dlaczego warto się szkolić?

Międzynarodowa Licencja Trenera EMS, Level 1 to kolejny niezbędny etap w rozwoju trenera EMS po  szkoleniu podstawowym, organizowanym przez miha bodytec Poland®. Dzięki temu trener EMS urasta do rangi zawodu przyszłości, przyznaje Daniel Wesołowski.

Maciej Wolny, miha bodytec Poland Official Distributor

maciej.wolny@miha-bodytec.pl

+48 533 335 553

www.miha-bodytec.pl

www.facebook.com/mihabodytecPolska/

www.instagram.com/mihabodytec_poland/

Polecamy także:

Sieć studiów EMS, Bodytec20+ by miha bodytec® w natarciu