fot. alfa27 / fotolia

Bez wątpienia, elektrostymulacja mięśniowa EMS jest wciąż gorącym tematem na polskim rynku fitness. Nieustannie powiększające się grono Klientów licznie powstających studiów EMS w całym kraju oraz rosnąca popularność tej formy trenowania, nie pozostają niezauważone. Nawet przez największych sceptyków.

Po okresie wstępnego rozpoznania tematu, EMS zaczyna zdobywać coraz większe grono fanów w rozpędzonym świecie.  O treningach elektrostymulacyjnych nie można powiedzieć, że to jedynie trend. Trzeba zauważyć pewnego rodzaju fascynację szybkimi i realnymi efektami wśród licznej klienteli studiów.

Początkowa obawa trenerów personalnych o odbieranie przez studia EMS możliwości większego zarobku, również powoli odchodzi do lamusa. Ci, którzy chcą rozwoju, mogą jedynie skorzystać i włączyć do swojej oferty „szybkie treningi dla wymagających”.

W odpowiedzi na popyt pojawiła się podaż. Nietrudno znaleźć studio EMS w większym mieście, a ceny usług stają się bez wątpienia coraz bardziej przyjazne dla przeciętnego Kowalskiego. Na rynku pojawiają się pierwsze sieci studiów elektrostymulacyjnych, które standaryzują usługę i urealniają jej koszt.

Jedną z najszybciej rozwijających się sieci w Polsce jest pochodzący z Łodzi koncept DREAM BODY EMS, który korzysta z renomowanych urządzeń hiszpańskiej marki AQ8. Przez niecałe pół roku właściciele pozyskali większość rynku regionu łódzkiego, czy to w studiach własnych czy franczyzowych. Te ostatnie są doskonałą alternatywą dla poszukujących inwestorów, dla których niski koszt urządzenia oraz niewielkie opłaty miesięczne są szansą na bardzo dochodowy biznes.

Koncept DREAM BODY EMS wykroczył już poza granice regionu łódzkiego i zagościł w stolicy. Nietrudno domyślić się, że właściciele zapowiadają kolejne otwarcia. – Mamy standard, który się sprawdził – przekonuje właścicielka sieci Magdalena Solarz, informując o planowanych otwarciach w Bełchatowie oraz  Piotrkowie Trybunalskim.

DREAM BODY EMS to koncept kompletny. Klienci studiów znajdują w nim doskonale prowadzone treningi przez certyfikowanych trenerów, dobrą cenę za usługę i najwyższą jakość. Liczne promocje do karnetów długookresowych i wyjątkowe zrozumienie potrzeb wymagającego Klienta to wizytówka sieci DREAM BODY.

Co dla potencjalnego inwestora przygotował zespół Dream Body EMS? – Mamy jedno z najlepszych urządzeń do treningu elektrostymulacyjnego na świecie, w doskonałej cenie – informuje Magdalena Solarz. – Mamy standardy, gotowe rozwiązania, wypracowane zniżki u partnerów sprzętowych, sprawny serwis. Naszych biznesowych przyjaciół wspieramy nieustannie i na każdym polu. Wybór odpowiedniej przestrzeni, jej aranżacja, darmowe szkolenie personelu i aktywna pomoc w sprzedaży karnetów to nasz chleb powszedni – dodaje.

Warto zapoznać się bliżej z DREAM BODY EMS zaglądając na ich stronę www.dreambody.studio  oraz wziąć pod uwagę propozycję, jaką przygotowali.

Materiał Partnera

Zobacz także: