énergie Fitness został uznany za wybitnego franczyzodawcę fitness w Elite Franchise 100 Top UK Franchising na 2019, wyprzedzając McDonald’s i zajmując drugie miejsce.
Nowy model dopiero wchodzi do Polski, planując dynamiczną ekspansję. Pomimo tego, że reprezentują model zagraniczny, są otwarci i elastyczni na zmiany oraz dostosowanie procesów do uwarunkowań w Polsce. Poprosiliśmy o przybliżenie czym charakteryzuje się model franczyzowy énergie Fitness i dlaczego warto zainwestować właśnie w niego.
Poniżej wypowiedź Doroty Walerczuk odpowiedzialnej za rozwój sieci w Polsce.

Prestiżowe wyróżnienie

W énergie, nasz wielokrotnie nagradzany pakiet wsparcia franczyzowego obejmuje pełne szkolenie biznesowe i szereg możliwości współpracy, podczas gdy zespół wsparcia jest zawsze pod ręką, aby pomóc franczyzobiorcom w rozwiązywaniu wszelkich problemów, nawet dużych i małych. Nikt nie pozostaje w tyle pracując z énergie i jest to prawdopodobnie jeden z powodów, dla których mamy teraz tak wielu właścicieli franczyz. Model został uznany za wybitnego franczyzodawcę fitness w Elite Franchise 100 Top UK Franchising na 2019, wyprzedzając McDonald’s i zajmując drugie miejsce. Lista opracowana przez szanowany magazyn branżowy Elite Franchise, ocenia najlepsze franczyzy, jakie Wielka Brytania ma do zaoferowania i uszeregowuje każdą firmę według szerokiego zakresu kryteriów, od wyników finansowych i dziedzictwa w branży, po ich wkład w społeczność i sposób, w jaki przyjmują innowacje.

Sprawdzony model biznesowy

Dla wielu osób, które chcą założyć firmę, mieć swój własny biznes, wybór franczyzy jest często uważany za bezpieczniejszą opcję, ponieważ jest to sprawdzony model biznesowy.

Oczywiście na początku nie każdy będzie miał zestaw umiejętności, który pozwoli im działać jako każdy dział firmy lub zrozumie wszystko na temat obecnego rynku, jak również przewidywanej przyszłości branży. Z tego właśnie względu tak ważny jest wybór doświadczonego operatora franczyzy, który oferuje wszechstronny poziom wsparcia biznesowego i szkoleń – daje to znacznie większe szanse na przekształcenie nowego przedsięwzięcia w satysfakcjonujący biznes.

Zapewnimy Ci możliwość zakupu zestawu systemów i procesów, co do których udowodniono, że działają, dlatego też silni i uznani franczyzodawcy będą dysponować solidnymi procedurami kontroli w celu zapewnienia zgodności marki i operacyjnej w celu ochrony sukcesu sieci. Oprócz tego będą oni stale szkoleni i będą mieli regularną komunikację edukacyjną na temat tego, jak wykorzystać doświadczenie naszej marki.

Pomożemy Ci w opracowaniu biznesplanu, a także w stworzeniu odpowiedniego zespołu, abyś mógł osiągnąć swoje cele.

W énergie nieustannie pracujemy nad poziomem oferowanych przez nas usług. Kluczem do tego jest wyjście naprzeciw nowości w branży i dostrzeżenie tego czego brakuje . Na przykład w najnowszej ankiecie Mintela stwierdzono, że brak kontaktu z personelem siłowni jest problemem numer jeden dla członków siłowni. W odpowiedzi na to dokonaliśmy przeglądu naszego modelu biznesowego, aby wdrożyć nasz nowy program szkoleniowy Take the Stage, a także zatrudnić odpowiednich pracowników do pełnienia roli gospodarza klubu.

Wielu franczyzodawców jest naprawdę zaangażowanych w proces sprzedaży, ale po jej zakończeniu wsparcie dla franczyzobiorcy wydaje się kończyć. Sukces modelu franczyzowego zależy w dużej mierze od siły i wsparcia sieci – a bez wsparcia ze strony franczyzodawcy, w jaki sposób franczyzobiorca ma odnieść sukces? Na énergie zawsze możesz liczyć!!!

Polecamy także:

Otwarcie nowego studia Balance oferującego barre workout – już w czwartek