ESP 2019 w nowej odsłonie

Organizator zdradza kolejne szczegóły

Największe targi fitness organizowane w pierwszej połowie roku 2019 zaskoczą nas samymi nowościami! Tym razem zobaczymy się w gdańskiej hali EXPO. Organizator zapowiada spore zmiany oraz zaprasza do udziału w IV edycji.

Co nowego?

Informowaliśmy już o tym, że wydarzenie zmienia nazwę na ESP – Sport & Zdrowie, tym samym dodając do dotychczasowej formuły całkowicie nowe sektory. Poza tym dostępne będą wydarzenia nie tylko dla zaawansowanych osób z kulturystyki, ale i dla osób trenujących amatorsko, dla poprawy własnej kondycji, zdrowia, sylwetki! Co zatem zobaczymy?

  • Sporty outdoorowe – specjalna strefa zawierająca wszystko to, co związane jest ze sportem i rekreacją na świeżym powietrzu oraz sportami drużynowymi,
  • Sprzęt fitness – wydzielony sektor zawierający wystawców zajmujących się produkcją i dystrybucją sprzętu zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych,
  • Zdrowa żywność – strefa zawierająca wszelkie marki związane z promowaniem zdrowego odżywiania, porady dietetyczne, konsultację trenerskie, konsultację kulinarne oraz detaliczną sprzedaż produktów.
  • Fizjoterapia – sektor zarówno dla gabinetów jak i firm zajmujących się wyposażeniem, przeznaczona dla klientów indywidualnych i biznesowych,
  • Wellness & Spa – specjalna strefa stworzona dla branż z tego sektora, zarówno jeżeli chodzi o kluby odnowy biologicznej, wyposażenie do takowych klubów jak i klienta detalicznego, który jest zainteresowany produktami branży,
  • Turystyka i rekreacja – sektor stworzony z racji prężnie rozwijającej się branży turystycznej i pojawiającej się w raz z tym potrzeby uatrakcyjnianie zakresu świadczonych usług w ramach wypoczynku.

Co jeszcze zaskoczy? Zwiększy się także zakres Odwiedzających targi o klientów biznesowych, którym rozmowy oraz lokalizację potencjalnych, nowych partnerów biznesowych ułatwią dedykowane opaski. Koniec „pustych” rozmówi i problemów z rozpoznawaniem Odwiedzających!

…a co zostaje ze znanej dotychczas formuły?

Kultowe Debiutów kulturystycznych PZKFiTS, na których organizator z racji wyłączności na to wydarzenie spodziewa się rekordowej liczby ponad 500 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno Wystawców, jak i Odwiedzających, na targach ponownie odbędą się zawody CrossFit. Podczas ESP Sport & Zdrowie zorganizowany zostanie event w evencie – Forum MMA! Wydarzenie skupiające zawodników, promotorów, trenerów, managerów oraz sympatyków mieszanych sztuk walki.

Jak zapowiada Organizator, wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 lutego w AmberExpo w Gdańsku.

>>>> Obejrzyj fotorelację z ESP 2018

Co do tego czasu?

Potencjalni wystawcy do końca maja mogą korzystać z oferty First Minute! Teraz zakup powierzchni wystawienniczej możliwy jest nie tylko w najniższej cenie, ale to właściwie ostatni moment na zabukowanie najlepszej lokalizacji na hali. A co z reklamodawcami / sponsorami? Teraz mogą korzystać z aż prawie 10- miesięcznego okresu promocji. Dlatego BranzaFitness.com już dziś jest oficjalnym Partnerem Medialnym Targów ESP Sport & Zdrowie.

Więcej informacji: www.europesportpower.pl

Informacja prasowa