BF patronem medialnym wydarzenia

Nowa lokalizacja Debiutów Kulturystycznych PZKFiTS 2018

Najważniejsze wydarzenie na polskiej scenie sportów sylwetkowych odbędzie się 17 – 18 lutego 2018 roku w Krakowie. Portal internetowy Branża Fitness został partnerem medialnym wydarzenia. Już teraz możemy zdradzić, że przygotowujemy specjalne studio, w którym pojawią się najważniejsi przedstawiciele branży.

Organizator zapowiada rekordową liczbę odwiedzających. Cały event zgromadzi ponad 20 000 zwiedzających. Ponadto sukces poprzedniej edycji przyczynił się do rozszerzenia wydarzenia o obecność klientów biznesowych. Już teraz wiemy, że pojawią się nie tylko polscy wystawcy i odwiedzający, ale również zagraniczni goście. Liderzy branży potwierdzili już swój udział w edycji 2018. Wydarzenie wzbogacone będzie również o szereg nowych atrakcji dla odwiedzających. A wszystko to w nowoczesnym obiekcie konferencyjno–targowym Expo Kraków, co również jest nowością. Poprzednia edycja odbyła się we Wrocławiu.

Czym jest ESP?

ESP, czyli Europe Sport Power to największe (tuż po targach FIWE) spotkanie branży fitness w Polsce – zarówno zawodowych sportowców, jak i amatorów. W jednym miejscu i czasie będzie można spotkać ponad 1000 sportowców z różnych dyscyplin i ponad 120 wystawców z Polski i zagranicy.

Głównym wydarzeniem ESP będą Debiuty Kulturystyczne PZKFiTS 2018, które zostaną zorganizowane na niespotykaną dotychczas skalę. W poprzedniej edycji Debiutów wzięło udział ponad 500 zawodników. W 2018 roku PZKFiTS zapowiada się kolejny rekord. Oprócz Debiutów odbędą się, m.in. zawody w arenach CrossFit, Fight, Cardio oraz Europe Sport Academy. Na dodatkowej scenie odbędą się treningi i pokazy najnowszych zajęć grupowych z branży fitness.
Szczegóły dostępne są na stronie organizatora: www.europesportpower.pl.

A jak wyglądała poprzednia edycja?