Europe Sport Power 2019 w Gdańsku

Największe targi organizowane w pierwszej połowie roku w zupełnie nowej odsłonie. Tym razem zobaczymy się w gdańskiej hali EXPO. Organizator zapowiada spore zmiany oraz zaprasza do udziału w IV edycji.

Co nowego?

Wydarzenie zmienia nazwę na ESP – Sport & Zdrowie, tym samym dodając do dotychczasowej formuły całkowicie nowe sektory. Co zobaczymy?

  • Sporty outdoorowe – specjalna strefa zawierająca wszystko to, co związane jest ze sportem i rekreacją na świeżym powietrzu oraz sportami drużynowymi,
  • Sprzęt fitness – wydzielony sektor zawierający wystawców zajmujących się produkcją i dystrybucją sprzętu zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych,
  • Zdrowa żywność – strefa zawierająca wszelkie marki związane z promowaniem zdrowego odżywiania, porady dietetyczne, konsultację trenerskie, konsultację kulinarne oraz detaliczną sprzedaż produktów.
  • Fizjoterapia – sektor zarówno dla gabinetów jak i firm zajmujących się wyposażeniem, przeznaczona dla klientów indywidualnych i biznesowych,
  • Wellness/Spa – specjalna strefa stworzona dla branż z tego sektora, zarówno jeżeli chodzi o kluby odnowy biologicznej, wyposażenie do takowych klubów jak i klienta detalicznego, który jest zainteresowany produktami branży,
  • Turystyka i rekreacja – sektor stworzony z racji prężnie rozwijającej się branży turystycznej i pojawiającej się w raz z tym potrzeby uatrakcyjnianie zakresu świadczonych usług w ramach wypoczynku.

Co więcej ? Zwiększy się także zakres Odwiedzających targi o klientów biznesowych, którym rozmowy oraz lokalizację potencjalnych, nowych partnerów biznesowych ułatwią dedykowane opaski.

…a co zostaje ze znanej dotychczas formuły?

Main event w postaci debiutów kulturystycznych pod okiem PZKFiTS , na których organizator z racji wyłączności na to wydarzenie spodziewa się rekordowej liczby ponad 500 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zarówno Wystawców, jak i Odwiedzających, na targach ponownie odbędą się zawody Cross Fit. Zostaje również strefa MMA skupiająca zawodników , promotorów , trenerów , managerów oraz sympatyków mieszanych sztuk walki.

Jak zapowiada Organizator, wydarzenie odbędzie się w dniach 23-24 lutego w AmberExpo w Gdańsku.

>>>> Obejrzyj fotorelację z ESP 2018

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia www.europesportpower.pl.

 

Informacja prasowa