Największa konwencja fitness w Europie Centralnej dla instruktorów, trenerów personalnych, sportowców i miłośników zdrowego trybu życia – słynna EU4YA by tiguar – we wrześniu podczas 6. edycji FIWE Fitness Trade Show w Warszawie zaprezentuje swoje nowe oblicze! 

Treningi grupowe, olbrzymia scena, najlepsi trenerzy fitness i wyjątkowe show – to wszystko zobaczycie w strefie FIWE Fitness Arena. Szeroki wachlarz treningów to możliwość wzięcia udziału w różnorodnych zajęciach, aby wybrać te najbardziej pasujące do siebie! W strefie FIWE Fitness Arena spotkacie pasjonatów aktywnego stylu życia, instruktorów fitness oraz trenerów personalnych.


EU4YA by tiguar na FIWE będzie skierowana do wszystkich miłośników aktywności i zajęć grupowych – nie wyklucza to instruktorów, ale głównym celem jest promowanie aktywności fizycznej wśród osób niezwiązanych zawodowo z branżą fitness i powiększanie społeczności, która się do niej wzajemnie motywuje. – mówi Weronika Jasnoch Dyrektor targów FIWE.

Taka impreza towarzysząca targom FIWE to nowość i odpowiedź na liczne zapytania o treningi i zajęcia grupowe na targach. Jak widać organizatorzy stanęli na wysokości zadania i szybko potwierdzili współpracę z organizatorami największej konwencji fitness w naszym regionie.
Życzymy powodzenia i do zobaczenia na targach FIWE we wrześniu.
Więcej szczegółów o wydarzeniu na www.fiwe.pl

Polecamy także:

Uwolnij swój bieg z FreeRunner™ – rewolucja w świecie bieżni!