źródło: materiały EuropeActive w ramach patronatu medialnego

EuropeActive, najbardziej wpływowa europejska organizacja non-profit, reprezentująca cały europejski sektor fitness i aktywności fizycznej, ma przyjemność ogłosić swoje nowe partnerstwo z międzynarodową firmą konsultingową 4global. Współpraca ta ma na celu opracowanie i wzmocnienie gromadzenia danych dotyczących branży fitness w całej Europie.

Jako nowy oficjalny partner EuropeActive, 4global będzie wspierać i rozwijać gromadzenie danych dotyczących sektora fitness w całej Europie oraz proaktywnie dzielić się znaczącymi spostrzeżeniami i wynikami wynikającymi z tego procesu.

„Z przyjemnością dołączyliśmy do EuropeActive i cieszymy się na naszą współpracę, wraz z całym zespołem, w celu osiągnięcia wspólnego, strategicznego celu, jakim jest maksymalizacja wartości danych i wiedzy. Dzięki naszej pracy w Wielkiej Brytanii dostrzegliśmy znaczące korzyści z opracowania solidnej infrastruktury danych, dotyczącej aktywności fizycznej. Kluczowe znaczenie ma udokumentowanie spójnych pomiarów i umożliwienie organizacjom wykazania generowanej przez nie wartości, co prowadzi do owocnych inwestycji w pozyskiwanie większej liczby ludzi, większej aktywności. To partnerstwo stanowi doskonałą okazję do wspierania cyfrowej transformacji w europejskim sektorze fitness. ” – mówi
Utgl Toprakseven, partner konsultingowy 4global.

Andreas Paulsen, dyrektor wykonawczy EuropeActive, również skomentował partnerstwo: „Z przyjemnością współpracujemy z renomowaną, profesjonalną organizacją zaangażowaną w pomoc EuropeActive, która ma na celu pomoc w rozwoju wiodącej infrastruktury pozyskiwania danych w całej Europie. Jesteśmy przekonani, że wyjątkowa wiedza 4global w zakresie gromadzenia i analizy danych cyfrowych zapewni znacznie wzmocnioną zdolność EuropeActive do informowania i profesjonalizacji naszego sektora. ”

Herman Rutgers, współzałożyciel i obecny Ambasador EuropeActive, powiedział: „4global przez lata udowodnił, że jest bardzo profesjonalną firmą, która pomaga operatorom w analizie rynku. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że 4global dołączyło do EuropeActive i cieszymy się na współpracę z nimi, w celu opracowania podobnych informacji rynkowych, na poziomie europejskim. ”

***

Polecamy także:

EuropeActive będzie wspierać krajowe i branżowe stowarzyszenia