W I edycji konkursu dla klubów fitness i studiów butikowych BRANŻA FITNESS AWARDS 2018 udział wzięły największe sieci klubów fitness w Polsce, ale również mniejsze studia zachwycające swoją oryginalnością i nietuzinkowością. Konkurs został dostrzeżony przez największą międzynarodową organizację EuropeActive, która poinformowała o nagrodzie wręczonej  w kategorii INNOWACJA. Nagrodę otrzymała sieć klubów CityFit.

 Dzięki takim inicjatywom branża ma szansę podnosić standardy. To świetna okazja do spotkania i wyróżnienia najlepszych w branży. Profesjonalizm oraz jakość świadczonych przez laureatów usług jest godna podziwu. Muszę przyznać, że poprzeczka podczas I edycji Branża Fitness Awards została zawieszona bardzo wysoko. – mówi Łukasz Balicki, CEO eFitness.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w konkursie BRANŻA FITNESS AWARDS 2018. Jest nam bardzo miło, że kluby, tak chętnie zaangażowały się w rywalizację podczas pierwszej edycji. Pozytywny odbiór motywuje nas do kontynuowania pomysłu. Druga edycja z pewnością zagwarantuje kolejną dawkę pozytywnych emocji oraz rywalizację utrzymaną w sportowym duchu. Zapraszamy za rok! – zapowiadają członkowie Redakcji Portalu BranzaFitness.com.

Artykuł dotyczący BRANŻA FITNESS AWARDS 2018 tutaj: www.europeactive.eu/

_____________

o EuropeActive

EuropeActive, znane jako European Health & Fitness Association (EHFA), powstało w 1996 roku i funkcjonuje jako organizacja non-profit oraz unikalny głos adresujący kluczowe instytucje europejskie w imieniu europejskiego sektora zdrowia i fitness. Jego misja polega nie tylko na odwróceniu fali bezczynności, ale także na zapewnieniu, by coraz więcej osób częściej aktywizowało się w wyniku skutecznej synergii między wszystkimi podmiotami tego sektora. EuropeActive to ponad 25 000 centrów fitness, 21 krajowych stowarzyszeń oraz wiodących na rynku dostawców, dostawców usług edukacyjnych i osób prywatnych.

 

Zobacz także:

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/