źródło: informacja prasowa

EuropeActive ma przyjemność ogłosić, że krajowe stowarzyszenia partnerskie BAHF w Bułgarii, IG Fitness Szwajcaria, Gruzja Active, SFRR w Słowenii i Ukraina Active dołączyły do organizacji w celu współpracy, aby zapewnić sektorowi silny, jednolity głos do promowania i ochrony jego interesów na poziomie krajowym.

EuropeActive jest w pełni zaangażowany w pomoc w promowaniu działań krajowych stowarzyszeń, a także w rozwijaniu wzajemnie korzystnego partnerstwa ze wszystkimi 25 europejskimi krajowymi stowarzyszeniami fitness, które wspólnie angażują się, aby więcej osób podejmowało aktywność fizyczną.

“Jesteśmy szczęśliwi, że możemy dołączyć do EuropeActive jako partner krajowy i wykorzystać synergię z innymi stowarzyszeniami związanymi z fitness w całej Europie, aby rozwijać sektor fitness i zdrowia”, powiedział Roger Erni, dyrektor zarządzający IG Fitness Szwajcaria. Marcus Schwedhelm, członek zarządu IG Fitness dodał: “Obecna sytuacja pokazała jedną rzecz, jest to znaczenie, wola i potrzeba współpracy i potrzeba zdrowia. Razem jesteśmy silniejsi, aby podkreślić nasze przesłanie: ‘Ćwiczenia są lekarstwem – profilaktyka kluczem do zdrowszego życia’, dlatego IG Fitness Szwajcaria z przyjemnością wspiera EuropeActive w zachęcaniu większej liczby ludzi do zwiększonej i częstszej aktywności”.

Prezydent Gruzja Active Shota Khabareli powiedział: “Cieszę się, że możemy potwierdzić nasze wsparcie dla EuropeActive i podzielać jej misję, wizję i pragnienie ułatwienia i promowania profesjonalizacji sektora fitness i aktywności fizycznej. Razem możemy osiągnąć globalne uznanie profesjonalistów branży fitness, a także poprawić istniejące standardy“.
Dyrektor wykonawczy Andreas Paulsen skomentował: “Jesteśmy naprawdę zachwyceni, że możemy powitać BAHF, IG Fitness Szwajcaria, Gruzja Active, SFRR i Ukraina Active w rosnącej rodzinie partnerów krajowych stowarzyszeń EuropeActive. Staną się oni częścią motywującej i inspirującej społeczności, która skupia się na promowaniu i ochronie interesów naszego sektora na poziomie krajowym.

EuropeActive z niecierpliwością oczekuje na zbudowanie głębokich relacji z każdym z naszych nowych partnerów stowarzyszeniowych oraz na stworzenie nowych form współpracy i synergii, które będą napędzać nasz sektor. Wraz z naszymi krajowymi partnerami stowarzyszeniowymi EuropeActive zapewnia silny i jednolity głos dla naszego sektora, który teraz bardziej niż kiedykolwiek ma kluczowe znaczenie.”

Lista wszystkich stowarzyszeń współpracujących z EuropeActive dostępna jest tutaj.