2 i 3 marca w Jachrance koło Warszawy w hotelu Warszawianka odbył się Kongres FEM – Fitness Experience Management – spotkanie branżowe dla właścicieli klubów fitness, siłowni, inwestorów, producentów i deweloperów z zakresu efektywnego zarządzania tego typu klubami.

II dniowe spotkanie branżowe, które miało na celu edukację oraz zapoznanie się z najnowszymi trendami z zakresu efektywnego prowadzenia Siłowni i klubu Fitness w pełni spełniło oczekiwania uczestników.

Głównym programem kongresu były sesje warsztatowe oraz wykłady natomiast całemu wydarzeniu towarzyszyły spotkania networkingowe wraz z częścią integracyjną.

Ponad 150 osób mogło wysłuchać wykładów 16 prelegentów z PL i z zagranicy m.in. Pedro Ruiz i Jan Middelkamp – członków Europe Active.

Przez dwa dni prelekcje odbywały się w dwóch salach jednocześnie. Podczas Kongresu swoją ofertę zaprezentowało ponad 20 firm oferujących wyposażenie sal treningowych, oprogramowanie czy usługi doradcze.

Złotym sponsorem kongresu była firma DFE Security, Srebrnym sponsorem fima Xbody, a Parterami Grupa Dealerów Warszawskich Volkswagen, eGYM, Precor oraz Międzynarodowe Targi fitness & Wellness FIWE.

Po pierwszym dniu odbył się uroczysta bankiet który okazała się doskonałą okazją do integracji branży fitness.

Mamy nadzieję, że Kongres FEM już na stałe wpisze się w kalendarz spotkań branży fitness i niezmiennie będzie przyciągał grono najlepszych ekspertów z branży fitness.

Do zobaczenia w przyszłym roku!