fot. Mat. Prasowe

Wprowadza na rynek nowe przekąski

Dostępne w sieci Rossman oraz Carrefourze.

Rynek zdrowej żywności poszerza się o kolejne produkty. Tym razem jest to zasługa popularnej trenerki – Ewy Chodakowskiej, która wspólnie z producentem zdrowej żywności – marką Purella Food, wprowadza na rynek linię przekąsek skierowaną do osób, które dbają o zdrowie i dobrą formę.

Już nie tylko spersonalizowana dieta BeDiet, zestawy treningowe, własna gazeta, książki oraz studio ARTIS Wellness Club są znakami rozpoznawczymi trenerki. Do tej bogatej kolekcji dochodzą teraz 4 kompozycje smakowe batonów oraz 3 propozycje słodkich kuleczek. „Moje zdrowe przekąski zrewolucjonizują Twój jadłospis, Twój dzień i całe Twoje życie!!!” – twierdzi Ewa. „Batony i pyszne kuleczki wytwarzane w technologii RAW a także produkty bogate w białko i superfoods będą stanowić uzupełnienie zdrowej i zbilansowanej diety, dostarczą Ci energii na cały dzień a także przed i po treningu.”

Ewa Chodakowska pracowała nad stworzeniem własnych słodyczy od dawna. Nigdy nie ukrywała, że uwielbia słodkości, jednak ze względu na wyznawaną filozofię życia, zależało jej, aby na rynek wydać przekąski, które w składzie będą zawierały nieprzetworzone, jedynie wysokiej jakości składniki.

Na rynku można spotkać wiele firm, które specjalizują się produkcją zdrowych batonów. Te, które proponuje Chodakowska dostępne są w czterech smakach: BeRaw Baton Protein 38% – surowe kakao w gorzkiej czekoladzie – Cena: 6,99 zł, BeRAW Baton Healthy snack – masło orzechowe – Cena: 4,99 zł, BeRAW Baton Superfood – burak, surowe kakao – Cena: 4,99 zł oraz BeRAW Baton Energy – surowe kakao, kokos – Cena: 4,99 zł. Z kolei KULKI BeRAW w trzech: BeRAW Kuleczki Oriental boost – kurkuma, kardamon, cynamon – Cena: 7,99 zł, BeRAW Kuleczki Chocolate-mint explosion – mięta, surowe kakao – Cena: 6,99 zł, BeRAW Kuleczki Cocoa pleasure – surowe kakao, sól himalajska – Cena: 6,99 zł

Linia będzie sukcesywnie rozszerzana i już na początku 2018 roku dołączą do niej kolejne propozycje smakowe batonów i kulek. Produkty BeRAW będą dostępne od listopada w sieci drogerii Rossmann w całej Polsce oraz wybranych, dużych supermarketach. Jak widać Ewa Chodakowska nie spoczywa na laurach i systematycznie powiększa swoje „imperium”.

źródło: Materiał prasowy