F1 Elite Fitness w Opolu

“Jakość zawsze się sprawdza”

Klub F1 Fitness w Opolu działa od pięciu lat. Jest Oficjalnym Ośrodkiem Treningowym Hammer Strength, dzięki temu skupia ogromną i aktywną społeczność entuzjastów treningu siłowego i sportów sylwetkowych. Osoby te wiedzą doskonale, jakie rezultaty treningowe mogą osiągnąć na profesjonalnym sprzęcie do treningu siłowego – numer 1 na świecie, o doskonałej biomechanice.

– Do naszego klubu przyjeżdżają osoby z miejscowości oddalonych od kilkudziesięciu kilometrów po to tylko, by poćwiczyć na maszynach Plate-Loaded marki Hammer Strength – mówi Jaremi Butryn, właściciel klubu. 

W zeszłym roku F1 Fitness wymienił maszyny cardio Life Fitness na te z najwyższej półki – z konsolami Life Fitness Discover SE3. Ten ruch doceniają klubowicze, którzy teraz mogą cieszyć się z nowych doświadczeń treningowych na maszynach cardio takich jak bieżnie, cross-trainery, Flexstrider czy schody PowerMill.

– To była świetna decyzja, teraz wielu naszych klientów odkrywa trening cardio na nowo, a wielu z nich przyznało, że trening wszedł im w nawyk i nie wyobrażają go sobie na innym sprzęcie – przyznaje Jaremi Butryn.

Zapraszamy do obejrzenia filmu i treningu w F1 Elite Fitness w Opolu

 

Zapraszamy do współpracy.

 

100 % zadowolonych klientów!

Artykuł sponsorowany

Zobacz także: