źródło: informacja prasowa

F45 Training- najszybciej rozwijająca się sieć klubów fitness na świecie zawita do Polski już z początkiem Nowego Roku! Studio znajdować się będzie przy ulicy Puławskiej 182 w Warszawie.

F45 (2000+ studiów w 45+ krajach) to globalna społeczność, do której należą m.in. Mark Wahlberg, Hugh Jackman, czy David Beckham.

Koncept opiera się na najbardziej efektywnych 45-minutowych treningach funkcjonalnych, przynoszących szybkie i gwarantowane rezultaty. Ćwiczenia nastawione są na innowację i ciągłe doskonalenie przez grupę naukowców oraz profesjonalnych sportowców – nie ma dwóch takich samych treningów.

F45 Metro Wilanowska zaoferuje swoim użytkownikom nowoczesne studio z muzyką na żywo – swoje miejsce będzie miał tu nawet DJ! F45 stawia na pracę zespołową, co pomaga członkom klubu zmienić styl ich życia pod kątem fizycznym i psychicznym. To dużo więcej niż siłownia, to społeczność, w której nie ma miejsca na ego.

W związku z wejściem do Polski, studio przygotowało specjalną okazję. Pierwsze 45 zgłoszonych osób zdobędzie gwarancję najniższej ceny na miesięczny karnet – na zawsze! To również specjalna okazja do dwóch tygodni ekskluzywnego treningu VIP tuż przed oficjalnym otwarciem studia Metro Wilanowska! Zapisy prowadzone są poprzez formularz.

Dodatkowo:
Każda zgłoszona osoba otrzyma pakiet na start, zawierający wyjątkowe akcesoria F45;
Konsultacje z trenerem (1:1);
Dostęp do aplikacji żywieniowo-treningowej F45 Challenge, w której znajduje się baza zdrowych przepisów i ćwiczeń;
Pomiar masy ciała oraz poziomu tkanki tłuszczowej, w celu dokładniejszej analizy postępów danej osoby
Pulsometr LionHeart, który zadba o bezpieczeństwo osoby ćwiczącej podczas treningów.
Dostęp do treningów F45 Live na platformie Zoom – za darmo!

Do czasu otwarcia studia stacjonarnego, sieć zachęca do skorzystania z oferty online. Treningi transmitowane są na żywo, dwa razy dziennie przez trenerów F45. Studio daje też możliwość skorzystania z 7 dni darmowych!

 

F45 Metro Wilanowska

Instagram

Facebook

Strona

 

Polecamy także:

Sieć Klubów CityFit wznawia swoją działalność od 1 stycznia!