Photo: materiały prasowe

4 nowe lokalizacje

Sosnowiec, Poznań : karnety już w przedsprzedaży

Największy klub sieci w budowie

Sosnowiec, Poznań, Katowice i Tychy to nowe lokalizacje Fabryki Formy, która dynamicznie rozwija się spektakularnie poszerzając listę swoich placówek. Jeszcze w tym roku otwarte zostaną dwa nowe, natomiast w roku 2018 kolejne dwa. Ruszyła przedsprzedaż karnetów do klubu Fabryka Formy w Sosnowcu oraz w Poznaniu.

Przedsprzedaż Sosnowiec i Poznań

Nowe centrum fitness w Sosnowcu zostanie otwarte 15 września w lokalu przy ul. Bolesława Prusa 53. 16 sierpnia br. ruszyła przedsprzedaż karnetów. Cena karnetu open w przedsprzedaży osiągnęła wyjątkowo niską cenę (57 zł).  Lokal o wielkości ok. 1500 m kw. jest już prawie gotowy na przyjęcie Klientów.

Jesteśmy miło zaskoczeni i pozytywnie nastawieni, ponieważ już w ciągu pierwszych dni sprzedaliśmy ponad 300 karnetów. – powiedział nam Łukasz Coghen z Fabryki Formy.

Trzeci klub Fabryki Formy w Poznaniu powstanie w biurowcu “Bałtyk” przy ul. Franklina Roosevelta 22. Dwukondygnacyjny lokal o powierzchni ok. 2240 m kw. będzie drugim, co do wielkości największym klubem sieci ( zaraz po Kinepolis). Karnety w przedsprzedaży, która ruszyła 16 sierpnia br., kosztują 87 zł.

Klub w Katowicach w budowie

Podczas targów Shopping Center Forum w Warszawie Fabryka Formy i Echo Investment podpisały umowę najmu. Fabryka Formy została najemcą Galerii Libro, gdzie zajmie lokal o powierzchni 1600 m kw., mieszczący się na poziomie +2. Zgodnie z planem ma zostać otwarty w I kwartale 2018 roku. Otwarcie klubu w katowickiej galerii stanowi istotną część planów ekspansji marki.

Galeria Libero powstanie na działce o powierzchni 54 tys. m². Obiekt będzie oferował 45 tys. m² powierzchni handlowej i rozrywkowej rozlokowanej na 3 poziomach.

Strefa Formy w Tychach

CH Gemini Park w Tychach, w której powstanie kolejny, nowoczesny klub Fabryki Formy zostanie otwarty w 2018 roku. Obecnie trwają zaawansowane prace budowlane.  Zgodnie z planami sieć otworzy swój klub w 2018 roku. Firma zajmie lokal o powierzchni blisko 1,8 tys. m kw.

Gemini Park Tychy będzie trzecią z kolei inwestycją spółki Gemini Holding. Centrum będzie nowoczesnym, wielkopowierzchniowym obiektem handlowym, liczącym około 36 tys. mkw. powierzchni najmu, wraz z parkingiem mieszczącym ok. 1100 pojazdów. Będzie w nim funkcjonowało przeszło 130 lokali handlowych, gastronomicznych, oraz punktów usługowych.

Fabryka Formy SA od 2009 roku prowadzi działalność w obszarze Fitness&Wellness. Przyjęty przez spółkę model biznesowy zakłada budowę nowoczesnej sieci centrów fitness na terenie Polski. Kluby wyposażone są przez Star Trac. Fabryka Formy obecnie posiada 18 klubów.