Istotne zmiany czekają jesienią Klubowiczów warszawskiej Fabryki Formy należącej do Benefit Systems!

Benefit Systems, organizator MultiSport działa w Polsce od 2000r. Początkowo spółka oferowała świadczenia dla pracowników z zakresu usług finansowych, a świadczenia motywacyjne z zakresu sportu i rekreacji tworzyły dodatek.

Od 2003r. wprowadzono na rynek program MultiSport. Program oferujący nielimitowany dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych. Niekonwencjonalna i oryginalna koncepcja zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. W kolejnych latach firma zanotowała dynamiczny rozwój i poszerzenie swoich świadczeń o kolejne usługi.

Obecnie już jako Grupa Kapitałowa, Benefit Systems w swoim portfolio posiada również 184 kluby własne w tym 159 w Polsce oraz 25 na rynkach zagranicznych. W skład sieci wchodzą m.in kluby Fabryki Formy, Fitness Academy, My Fitness Place, S4 oraz Zdrofit.

Na termin 15 września 2020r. przewidziany jest rebranding warszawskiego klubu Fabryki Formy, który mieści się przy Rondzie ONZ. Po przekształceniu będzie to kolejny, 68 klub należący do sieci Zdrofit. Jakie zmiany czekają w związku z tym pracowników i klientów jeszcze nie wiadomo. Obie sieci należą do Benefit Systems Oddział Fitness.

Nie jest to jedyna zmiana jaka została zapowiedziana na wrzesień przez Grupę Kapitałową Benefit Systems.

W połowie miesiąca ma nastąpić wielkie otwarcie jeszcze jednego Klubu Zdrofit. Całkowicie nowy obiekt powstaje przy ulicy Jana Kazimierza 3 w Warszawie. Tym samym już z końcem września sieć Zdrofit będzie liczyć 69 Klubów!

Polecamy także:

Benefit Systems odbudowuje wyniki po trudnym okresie lockdown