Fabryka Formy dołącza do grona najemców NoVa Park

Pod koniec kwietnia właściciel NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim, konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital, podpisał umowę najmu z siecią fitness Fabryka Formy S.A. Będzie to drugi klub Fabryki Formy w Gorzowie. Otwarcie jest planowane na koniec czerwca 2018 r.

Fabryka Formy powstała z pasji do sportu i potrzeby życia na najwyższym poziomie. Na klientów NoVa Park będzie czekać nowoczesne centrum fitness z kilkoma wydzielonymi strefami treningowymi, saunami w każdej szatni, fit barem oraz ofertą treningów personalnych. Klienci NoVa Park będą mogli liczyć na bogaty grafik zajęć, warsztaty, prelekcje, konsultacje oraz eventy.
W Polsce trwa obecnie moda na aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. Coraz więcej naszych klientów jest częścią tego ‘FIT nurtu’, dlatego cieszy nas, że NoVa Park wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Gorzowa podpisując umowę z nowym klubem fitness Fabryka Formy” – mówi Bartosz Frąckowiak, Leasing Manager NoVa Park.
Fabryka Formy zajmie powierzchnię blisko 1250 m2 i będzie zlokalizowana na poziomie 1 w sąsiedztwie sklepu Intersport.

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, KiK, KFC, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.
Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

Źródło: Informacja prasowa