fot. mat.prasowe

Kongres FEM  – zdradza kolejne szczegóły. Praktyka, merytoryka, innowacja, inspiracja!

Kongres FEM – Fitness Experience Management to III złota edycja najważniejszego wydarzenia branżowego dla właścicieli, managerów siłowni, klubów fitness, klubów butikowych, inwestorów, producentów i deweloperów, mający na celu edukację oraz zapoznanie się z najnowszymi trendami w branży fitness. III edycja będzie organizowana 7 – 8 marca 2018 w Hotelu Marriott w Warszawie. Miesiąc temu organizatorzy ujawnili koncepcje wydarzenia, dziś jeszcze bardziej zaskakują zdradzając kolejne szczegóły.

Konferencja technologiczna

Partnerem merytorycznym Kongresu FEM została firma Perfect Gym Solutions S.A., która wyposaży uczestników w specjalistyczną wiedzę, podczas wydarzeń towarzyszących. – 7 marca zapraszamy wszystkich do udziału w SALMA – warsztatach stworzonych dla właścicieli klubów fitness oraz dyrektorów sprzedaży a także koordynatorów sprzedających recepcji. Inicjatywa powstała, by edukować i dzielić się wiedzą z zakresu sprzedaży i obsługi klienta – zachęca organizator. 8 marca Perfectgym zaprasza na warsztaty technologiczne. O szczegółach programu wydarzeń towarzyszących, organizatorzy poinformują już wkrótce.

Wyróżnienie dla najlepszych

7 marca o godzinie 19:00 odbędzie się networkingowe Coctail Party, podczas którego po raz pierwszy zostaną wręczone Diamenty Branży Fitness. Głównym celem jest wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów wprowadzonych na polski rynek przez producentów i dystrybutorów wyposażenia klubów fitness, suplementów diety i żywności, a także oprogramowania do zarządzania obiektami sportowymi. Czytelnicy Portalu oraz Jury “DIAMENTY BRANŻA FITNESS” wyłonią liderów jakości w kategoriach: lider jakości, odkrycie roku, innowacja, marketing roku.

Europejski Tydzień Sportu

Ważnym punktem Kongresu jest debata CEO, producenci sprzętu, systemów operacyjnych, na temat innowacji jako trendzie w rozwoju branży Fitness. Podczas spotkania zostanie poruszony temat Idei Europejskiego Tygodnia Sportu. Zastanowimy się w jaki sposób zachęcić osoby niećwiczące do aktywności fizycznej – informuje Organizator Kongresu FEM.

Bogata strefa wystawiennicza

Oprócz wiedzy merytorycznej i praktycznej, FEM ma na celu inspirować i zapoznawać uczestników z najnowszymi trendami. Pomogą w tym wyselekcjonowani wystawcy, którzy zaprezentują nowinki, za pomocą których można zwiększyć przychód oraz wzbogacić ofertę klubu fitness.

Kongres FEM Fitness Experience Management oprócz wiedzy merytorycznej i praktycznej skierowanej do osób zaawansowanych, zarządzających klubami fitness, zapewnia treści dla osób które dopiero zaczynają przygodę z branżą fitness. Wielu trenerów, instruktorów planując swój rozwój myśli o rozpoczęciu pracy w charakterze managera klubu fitness, jednak nie wiedzą gdzie zdobyć potrzebną wiedzę. Świetnym miejscem dla nich będzie uczestnictwo w warsztatach z zarządzania klubem fitness organizowanych przez Sebastiana Goszcza – zachęca Ilona Wilk z firmy eventowej ICevents.

Kongres FEM Fitness Experience Management będzie wydarzeniem roku. Organizatorzy w III złotej edycji obiecują dołożyć wszelkich starań, żeby każdy uczestnik wyniósł z wydarzenia przydatną wiedzę potwierdzoną certyfikatami a także inspirację do maksymalizacji działań służących rozwoju w branży fitness.

Informacja prasowa

Zobacz także: