artykuł partnerski

Miniony weekend należał do wyjątkowych i długo wyczekiwanych. Xtreme Fitness Gyms był strategicznym sponsorem NPC Polska, dlatego przez wiele miesięcy braliśmy czynny udział w przygotowaniu największych zawodów kulturystycznych w kraju! Łukasz Dojka, Łukasz Nowakowski oraz liderzy Xtreme Fitness Gyms byli obecni na miejscu przez trzy dni zawodów, dlatego teraz możemy zdać Wam gorącą relację z tego wydarzenia!

Sport, biznes i emocje

Festiwal był dla nas wyjątkowym wydarzeniem pod względem sportowym i biznesowym. Na stoisku Xtreme Fitness Gyms pojawiło się wiele osób zainteresowanych naszym modelem franczyzowym, odbyliśmy wiele indywidualnych spotkań i rozmów dotyczących franczyzy. Do naszego teamu ambasadorów dołączyło trzech wyjątkowych sportowców, którzy wspólnie z nami będą budować najlepszą społeczność fitness na świecie! Nasz zespół rośnie w siłę, a o naszej sieci jest coraz głośniej! Na naszym stoisku odbył się także pokaz treningu, który wykonała Kaya Dojka, najmłodsza ambasadorka Panatta Sport. Z użyciem aplikacji XtremeApp wykonała trening na maszynach marki Panatta, stworzonych z myślą o najmłodszych użytkownikach.

Bilety na Festiwal rozeszły się w 100 procentach, dlatego wielu odwiedzających mogło na żywo uczestniczyć w tym wydarzeniu i na własne oczy obserwować przebieg pierwszego Festiwalu Sportów Sylwetkowych Roberta Piotrkowicza!

Zawodnicy godni podziwu!

Zawody to przede wszystkim zawodnicy, sport, pasja do kulturystyki. Poziom prezentowanych zawodników był bardzo wysoki, także w kategorii debiuty obserwowaliśmy doskonałe sylwetki i świetne przygotowanie zawodników. Ich praca włożona w przygotowanie się do zawodów była doskonale widoczna na scenie, co potwierdziło jury w międzynarodowym składzie.

Nagrody o łącznej wartości ponad 590 tysięcy złotych trafiły więc do wyjątkowych sportowców, a nasi przedstawiciele mieli okazję wręczyć jedne z nich! Założyciel Xtreme Fitness Gyms, który w swojej karierze sportowej także nie raz stał na scenie, miał przyjemność wręczyć karty PRO w różnych kategoriach i uhonorować wysiłek zwycięzców! Emocje były spektakularne!

Pierwszy Festiwal Sportów Sylwetkowych IFBB NPC Pro Roberta Piotrowicza przeszedł do historii, tym samym rozpoczął się nowy etap dla zawodników i branży. Kolejne wyzwania związane z następnymi edycjami przed nami! Bądźcie z nami!

Polecamy także:

Konferencja prasowa XtremeApp