źródło: materiały prasowe

FIBO, wiodące międzynarodowe targi fitness, wellness i zdrowia, zaplanowane na 24-27 czerwca, zostały przełożone i finalnie odbędą się w Kolonii w dniach 4-7 listopada. „Chcemy zjednoczyć branżę fitness w celu pilnie potrzebnej wymiany doświadczeń – ale tylko wtedy, gdy spełnione będą wszystkie wymagania dotyczące bezpiecznego udziału wystawców i gości” – powiedział Benedikt Binder-Krieglstein, dyrektor generalny organizatora Reed Exhibitions Deutschland GmbH.

„Obecny przebieg pandemii i opóźnienia w dostarczaniu szczepionek nie dają zarówno nam, jak i wystawcom wystarczającego bezpieczeństwa. Dlatego wspólnie zdecydowaliśmy się na nową, jesienną datę FIBO. Połączymy wydarzenia stacjonarne i cyfrowe, aby umożliwić udział w targach całej międzynarodowej branży fitness ”- kontynuuje Benedikt Binder-Krieglstein. targi branży fitness

Targi branży fitness wspierają rozwój sektora

W listopadzie FIBO będzie mocno koncentrować się na przyszłości branży fitness. Skupi się na indywidualnych rozwiązaniach dla sektora w celu przezwyciężenia kryzysu spowodowanego Covid-19.

Z medycznego punktu widzenia, sprawność fizyczna jest nieodzownym wkładem w zdrowie ludzkości. Razem z naszymi partnerami udzielamy konkretnych odpowiedzi na temat tego, w jaki sposób nie tylko studia fitness i trenerzy, ale cała branża może zapewnić sobie długoterminowy sukces gospodarczy po kryzysie spowodowanym pandemią – mówi Silke Frank, dyrektor ds. Wydarzeń FIBO.

Nowe koncepcje studiów fitness

FIBO 2021 przedstawia nowe, zorientowane na zdrowie koncepcje studyjne i szkoleniowe, zapewnia możliwości rozwoju branży po pandemii. Dzieli się najlepszymi praktykami z sektora oraz przyszłościowymi planami cyfryzacji. W 2021 roku – podobnie jak w roku poprzednim – FIBO zaprezentuje również cyfrowo treść Kongresu Promocyjnego w ramach wydarzenia hybrydowego. Kongres oferuje wysokiej jakości program obejmujący aktualne tematy z zakresu zarządzania, szkolenia, żywienia, coachingu, ekonomii sportu i zarządzania zdrowiem w firmie.

W „Meetingpoint Health & Wellness” odbędą się natomiast wykłady z fizjoterapii, digitalizacji usług, zarządzania zdrowiem w pracy, medycyny sportowej i fizjoterapii sportowej. Nacisk kładziony będzie na włączenie tych tematów do własnego zakresu usług i (ponowne) pozyskiwanie członków lub klientów.

FIBO zainauguruje European Health Futures Forum (EHFF). Najważniejszy międzynarodowy kongres decydentów branży fitness.. Interaktywne sesje z najwyższej klasy prelegentami z Europy i ze świata dotyczą obszarów zdrowia, technologii cyfrowych, społeczności i standardów. Dodatkowo odniesie się do aktualnych danych rynkowych o stanie branży po walce z pandemią.

Organizatorzy zapewniają, że w roku 2022, FIBO powróci do tradycyjnego, przed pandemicznego terminu 7-10 kwietnia 2022 r.

Polecamy także:

organizatorzy FIWE

Wielkie plany organizatorów FIWE Fitness Trade Show