Podczas Targów FIBO nie zabrakło również nowości w dziale Suplementacji

Polskie firmy godnie reprezentowały się wśród innych firm. Prawie każda firma oferowała nowe produkty rozszerzając swój asortyment. Podczas rozmów z firmami oferującymi suplementy diety dowiedzieliśmy się o planach na najbliższe miesiące i będziemy informować o nich na łamach portalu. Trend który już teraz zaobserwowaliśmy to mocny nacisk na ,,kompleksową obsługę Klienta” i rozszerzenie oferty nie tyko w suplementach ale również otwarcie się na nowe linie jak odzież czy żywienie. Poniżej przedstawiamy nowości którymi firmy chwaliły się na targach FIBO w Kolonii.

 

Na tegorocznych targach FIBO marka Sport Definition zaprezentowała swoje nowości takie jak BCAA Mega Dose, które zawiera największą dawkę w jednej kapsułce, PUMP 5250 czyli produkt gwarantujący pompę mięśniową bez pobudzenia oraz dwa rodzaje napojów z l-carnityną (jeden z dodatkiem kofeiny)

 

 

 

Marka Real Pharm prezentowała linię suplementów oraz Markę Muscle Care – nowatorskie produkty bardzo dobrej jakości w dostępnej dla każdego cenie. Składniki dobierane są z największą starannością a ich jakość gwarantowana jest farmaceutycznie. Nowością była również bomba witaminowa o której już wkrótce napiszemy więcej szczegółów.

 

 

 

Olimp Sport Nutrition również zaskoczył podczas FIBO  prezentując nową linię żywieniową Almond Butter –  wysokobiałkowe masło migdałowe o smaku orzechowym oraz Cashew Butter o smaku migdałowym. Z linii suplementów zaprezentowano Micellar Casein – preparat wysokobiałkowy, zawierający wysokiej jakości kazeinę micelarną.

 

 

 

ActivLab poza linią suplementów premierowo zaprezentował nowości  produktowe Lini I’m fit: Wysokobiałkowe Płatki Owsiane , Wysokobiałkowy Omlet, Wysokobiałkowy Krem Dyniowy,
Wysokobiałkowe Placki Ziemniaczane które już niebawem będą
dostępne w Polsce.

 

 

 

 

Sporo nowości mogliśmy zaobserwować na stoisku marki ALLNUTRITION. Firma wprowadza nowe produkty żywieniowe – wysokobiałkowy krem migdałowy o smaku białej czekolady oraz wysokobiałkowy krem orzechowy o smaku czekolady. Firma przygotowała w swojej ofercie zestaw około-treningowy nowej serii Allnutrition Pro Series  dla zaawansowanych sportowców zawierające wodę kokosową która doskonale nawadnia organizm przed treningiem.

 

 

 

Firma MEX już po raz 8 pojawiała sie na Targach FIBO  tym razem prezentując
Carbo Blast Pro  wysokiej jakości odżywkę węglowodanową, która nie obciąża żołądka i zapewnia potrzebną energię podczas długich treningów! Cechuje je również ciekawy smak i dobra rozpuszczalność. Firma MEX rozszerza swoją działalność w kierunku odzieży, batonów proteinowych oraz akcesoriów.

 

 

 

 

Firma Iridium Labs prezentowała preparaty przed treningowe które wzmacniają koncentrację, zwiększają energię i dodają więcej siły przed każdą sesją treningową. Firma wprowadziła nowość BCAA którego premiera odbędzie się już niebawem w maju.

 

 

 

 

INVEST-SPORT S.C. zaprezentowali przede wszystkim nowości Gaspari Nutrition, w tym roku wielki powrót kultowych produktów RichaNovedex XT i SuperPump 250. Hi-tech Pharma działa na rynku amerykańskim ponad 30 lat, dopracowane formuły oraz nowoczesna linia produkcyjna pozwalają uzyskać produkty najwyższej jakości. Taki też jest cel działalności INVEST-SPORT – oferowanie najnowszych i najlepszych produktów.

 

 

Natomiast firma IHS Technology zaprezentowała nowy design, kapsułki  z grawerem i barwione opakowania stworzone specjalnie dla marki oraz najwyższą jakość surowca zawartą w kapsułce 000. Nowością jest produkt Iron Caps jest to seria czterech produktów Iron Horse Series w kapsułkach: AAKG, TriCreatine Malate, Crea Plus i BCAA 2:1:1 który stanowi uzupełnienie diety sportowców .

 

 

 

Firma FORGE  prezentowała BCAA Amino Shield które jest skuteczną formą dostarczania niezbędnych aminokwasów w łańcuchu (BCAA) w organizmie. Każda porcja zawiera 5g trzech wysokiej jakości BCAA – leucyny, izoleucyny i waliny – podobne do tych występujących naturalnie w tkance mięśniowej (2: 1: 1) Amino Shield zapewnia skuteczną i przyjazną użytkownikowi opcję uzupełniania
tych wysokiej jakości BCAA w systemie na wymaganym poziomie i jest zalecana dla sportowców.

 

 

 

 

W kolejnych artykułach opiszemy każdy produkt dostępny na Polskim rynku dla konsumentów , zachęcamy do śledzenia informacji na portalu.