Siłownia Xtreme Fitness w Tarnowie to miejsce, gdzie zamontowany został innowacyjny system z przesuwnymi workami treningowymi – FIGHT ZONE. Ten system to nie tylko imponujący wygląd, ale także wiele korzyści, które możemy osiągnąć decydując się na taki rodzaj aktywności fizycznej. To połączenie boksu z treningiem funkcjonalnym, udoskonalonym o inne, innowacyjne możliwości.

Dlaczego strefa FIGHT ZONE cieszy się tak dużym zainteresowaniem, mimo że jej premiera była zaledwie kilka dni temu? To proste. Klubowicze wybierają praktyczne, wygodne i efektywne rozwiązania.

Jak to wygląda w praktyce? Projekt Naomi umożliwia nam wykonanie treningu z workami, które następnie można przesunąć tak, aby w tym samym miejscu skorzystać z kompletnie innych ćwiczeń. Gdy worki zostaną schowane, klatka pozwala nam np. na trening (również grupowy) TRX czy też inny trening w podwieszeniu.

Kolejną zaletą jest strefa WALL BALL. To kolejne rozwiązanie, które daje nam możliwość wykonywania ćwiczeń obejmujących rzut piłką do celu. Jest to ćwiczenie, które można wykonać na różne sposoby, w różnych pozycjach i różnych miejscach. Stacje Naomi są w pełni przemyślane zarówno pod kątem funkcjonalnym jak i technicznym – aby ćwiczenie było przyjemniejsze i bardziej efektywne, zamontowany został także miękki wałek pod nogi ułatwiający stabilizację ciała.

Podsumowując, jeśli ktoś chce, aby jego siłownia kojarzyła się z czymś wielofunkcyjnym, innowacyjnym i nowoczesnym – nie może w niej zabraknąć klatki Naomi. FIGHT ZONE to jedno z wielu rozwiązań, które cieszy się dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego – w końcu jest to coś, czego W Polsce jeszcze nie było!

Tuż po wprowadzeniu nowości do oferty, FIGHT ZONE od Naomi dotarł aż do…Azji. System został zainstalowany w klubie fitness UFC w Singapurze. A to dopiero początek!

Polecamy także:

Od sportowca do trenera gwiazd – wywiad z Patrykiem Puczyłowskim