fot. mat. prasowe FIT LIFE EXPO

Arnold Schwarzenegger nie przyjedzie na targi FIT LIFE EXPO

Wraz z początkiem sierpnia, podczas konferencji prasowej organizatorzy II edycji targów fitness Fit Life Expo 2018 zapowiedzieli, że na ich specjalne zaproszenie przyjeżdża Arnold Schwarzenegger. Dziś wiemy, że 71-letnia gwiazda kina akcji, polityk, a w przeszłości wybitny kulturysta nie przyjedzie na Górny Śląsk.

We wtorek 18 września organizator Fit Life Expo wydał oświadczenie, w którym zapowiedział, że Arnold Schwarzenegger nie przyjedzie na targi do Katowic.

Jako organizator tegorocznej edycji Fit Life Expo z przykrością informujemy, iż wbrew wcześniejszym zapowiedziom Pan Gubernator Arnold Schwarzenegger nie będzie obecny na naszej imprezie. 
Powód jego nieobecności to brak porozumienia ze strategicznym partnerem w kwestii sfinansowania honorarium Agencji reprezentującej Pana Gubernatora. – czytamy w oficjalnym oświadczeniu Zarządu Feelgrow Sp. z o.o., organizatora Fit Life Expo.

Organizator obiecuje zwrot należności za kupione bilety. Na profilu wydarzenia pojawiły się głosy niezadowolonych, którzy specjalnie zaplanowali swoją wizytę 6-7 października w Katowicach, aby spotkać się ze swoim wielkim idolem. Jednocześnie w oświadczeniu czytamy, że tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w zaplanowanym terminie, a poza nieobecnością Arnolda harmonogram imprezy, liczba gwiazd i atrakcji sportowych pozostają bez zmian.

Organizatorzy targów FIT LIFE EXPO już podczas I edycji zapowiadali, że Arnold pojawi się w Katowicach. Wraz z początkiem sierpnia wydawać by się mogło, że dopięli swego. Jak zapowiadano miała to być pierwsza wizyta Arnolda w Polsce. Arnold miał przybyć na targi FIT LIFE EXPO 2018, po podróży do Barcelony, w której zaplanował wizytę na swoich zawodach Arnold Classic Europe.

Jak wspomniał w oświadczeniu Zarząd Feelgrow Sp. z o.o., powodem nieobecności Gubernatora jest brak porozumienia ze strategicznym partnerem w kwestii sfinansowania honorarium. Z naszych informacji wynika, że wspomniane honorarium jest zawrotną kwotą, która zawiera również pokrycie ogromnych kosztów paliwa do prywatnego odrzutowca. Czy organizator FIT Life Expo celowo wprowadził uczestników wydarzenia w błąd?

Zobacz także

Arnold Schwarzenegger w Katowicach ?