Na początku czerwca na pokładzie FIT-EXPO nastąpiły zmiany. Po wielu latach pracy przy projekcie, dyrektor Anna Myślak zdecydowała się na zmianę. Z początkiem sierpnia stanowisko dyrektora targów objęła Agnieszka Glamowska.

Jak czytamy w informacji prasowej, nowa dyrektor targów świetnie poznała branżę z racji pełnionego wcześniej stanowiska, którego kompetencje obejmowały obsługę wystawców FIT-EXPO 2017. Agnieszka Glamowska pracuje na Międzynarodowych Targach Poznańskich od 2014 roku. Jest wnikliwym obserwatorem, który trafnie wyciąga wnioski. Między innymi te umiejętności sprawiły, że w krótkim czasie idealnie poznała branżę kulinarną pełniąc rolę menadżera Kulinarnego Pucharu Polski, który stał się prestiżowym konkursem dla kucharzy. Teraz przyszła kolej na branżę fitness.

Agnieszka Glamowska szczególny nacisk położy na dynamiczny rozwój strefy biznesu na targach, ale również, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, postawi na poszerzenie oferty dla miłośników fitness i zdrowego stylu życia. – Mam głowę pełną pomysłów na dotarcie do potencjalnych inwestorów oraz przyciągnięcie osób, które zawodowo są związane w branżą fitness, ale do tej pory w czasie targów zostawały w pracy – komentuje nowa dyrektor FIT-EXPO.

Zostań twarzą FIT-EXPO

We wrześniu rusza nowość proponowana przez organizatora – konkurs, którego celem będzie wyłonienie osoby – twarzy targów FIT-EXPO. – Jesteśmy autentycznie blisko całej branży. Dlatego chcemy, żeby w materiałach targowych pojawiły się prawdziwe, zaangażowane w fitness osoby. Stąd pomysł na konkurs, który myślę, dodatkowo pomoże wypromować zwycięzcę lub zwyciężczynię – dodaje Glamowska.