Różnice miedzy branżą fitness na rynku polskim i zagranicznym jest coraz bardziej dostrzegane przez operatorów dużych sieci klubów fitness.
Od kwietnia karty sportowe OK System będą honorowane również w Fit One.

To duża i szybka zmiana. W rozmowie z była Manager Fit One, przed samym otwarciem uzyskaliśmy informację: Założyciele Fit One mają sprawdzony koncept, który stał się sukcesem na niemieckim rynku w dość krótkim czasie. Pierwszy klub powstał w 2014 roku, potem rozpoczęła się dynamiczna ekspansja. Jeśli chodzi o polski rynek, dostrzegają różnice i są podatni na sugestie. Nie będziemy na ten moment honorować kart multisport. Dla wielu klubowiczów stanowi to atut i argument, dla którego wybierają Fit One. Stworzyliśmy specjalną ofertę dla korporacji, która zaczyna się już od 10 osób. Jesteśmy otwarci na współprace z firmami, w których możemy zorganizować trening, postawić naszego leadboxa, bądź nawiązać innego rodzaju współprace. 

Pracownicy klubu zapytani o powód wprowadzenia kart OK System przyznali, że chcą żeby ich oferta była dostępna dla większej liczby osób.

To dobra informacja, która tylko potwierdza wyjątkowość i różnorodność rynku polskiego jeśli chodzi o branżę fitness.

Polecamy także:

W biznesie EMS najważniejszy jest wykształcony trener czyli „primum non nocere”…