Fitness Academy z kolejną lokalizacją we Wrocławiu

Powstaje najnowszy klub sieci Fitness Academy we Wrocławiu. Będzie to 13 lokalizacja sieci w mieście. Otwarcie klubu zaplanowane jest na połowę maja 2018.

Najnowszy z klubów sieci Fitness Academy powstaje w galerii Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu. To dawna lokalizacja sieci Jatomi Fitness, która wraz z początkiem roku rozpoczęła wycofywanie się z polskiego rynku. W  pełni wyposażona siłownia ze strefą CARDIO, studio fitness z zajęciami odbywającymi się siedem dni w tygodniu, strefą treningu funkcjonalnego, strefą STRETCHINGu / MOBILITY oraz saunami fińskimi rozpocznie funkcjonowanie już w maju 2018.

Trwa przedsprzedaż karnetów. Klub przygotował “limitowaną ofertę”… za jedyne 1 zł. Stoisko sprzedażowe Fitness Academy zlokalizowane jest na poziomie “0” w galerii Pasaż Grunwaldzki. W klubie Fitness Academy Pasaż Grunwaldzki honorowane będą karty: Multisport Benefit, BeActive, MyLife.

Sieć klubów Fitness Academy, należąca do grupy Benefit, to marka, pod którą funkcjonuje 16 klubów fitness zlokalizowanych głównie we Wrocławiu oraz w Katowicach, Krakowie i Legnicy.

Pasaż Grunwaldzki to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych na Dolnym Śląsku funkcjonujące od 2007 roku. Centrum handlowe zlokalizowane jest w samym sercu Wrocławia. Kompleksową ofertę galerii tworzy blisko 200 punktów handlowych, usługowych oraz restauracyjnych. W centrum znajduje się 11-salowe Multikino, strefa food court z restauracjami, kawiarniami oraz niezwykłym widokiem na miasto.