photos: MISSIONBEAUTY

Fitness Concept dostawcą rowerków treningowych do konkursu Miss Polski

Konkurs Miss Polski to wydarzenie, które cieszy się wieloletnim doświadczeniem i niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody. Fitness Concept Group dostarczył organizatorowi, który od ponad 25 lat czuwa nad wyborem najpiękniejszej Polki, sprzęt do jednej z konkurencji finałowych.

Rowery marki Pulse Fitness, którego wyłącznym przedstawicielem w Polsce jest firma Fitness Concept Group, mogli Państwo zobaczyć podczas gali finałowej Miss Polski transmitowanej przez telewizje Polsat. Co roku formuła konkursu podzielona jest na etapy. Pierwsze eliminacje organizowane są na poziomie regionalnym, następnie zwyciężczynie regionów i wicemiss. Zaproszone Panie biorą udział w ćwierć finale, a następnie w półfinale. Finalistki półfinałów rozpoczynają zmagania o tytuł najpiękniejszej.

Miss Polski to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalna marka na rynku. Organizatorzy wydarzenia systematycznie wprowadzają uzasadnione innowacje, prowadzą aktywną działalność charytatywną, rozbudowują formę samego konkursu oraz dbają o jego nienaganny przebieg. Wszystko to wpływa na stabilny rozwój i silną pozycję konkursu zarówno w kraju jak i na świecie. Od wielu lat finał konkursu organizowany jest w telewizji Polsat i należy do jednego z najlepszych show telewizyjnych w Polsce, którego oglądalność sięga 4 milionów widzów.

Rowery znalazły już nabywcę i zostaną zainstalowane w jednym z klubów BeFit .
Zapraszamy do kontaktu www.fitnessconcept.pl lub www.pulsefitness.pl

źródło: Artykuł sponsorowany