Fitness Executive Summit 2018

15-16 marca 2018 roku odbędzie się II edycja Kongresu FEM 2018 – Fitness Experience Management. W tym roku wydarzenie zostanie wzbogacone o nowy element –Fitness Executive Summit. Co znajdziemy w specjalnie wyznaczonej strefie?

Fitness Executive Summit został przygotowany z myślą o właścicielach, kadrze zarządzającej obiektami sportowymi oraz inwestorach. Celem spotkania jest otwarta wymiana opinii na temat kondycji branży fitness i kierunków rozwoju. Ponadto organizatorzy chcą wyjść poza utarty już kontekst, zapraszając do dyskusji osoby, które na co dzień nie uczestniczą w życiu branży. Moderować spotkanie będą specjaliści z eFitness. Spotkanie już z założenia odbędzie się w kameralnej atmosferze – będą w nim mogły uczestniczyć jedynie osoby z imiennym zaproszeniem.

Więcej informacji o zaproszonych gościach i programie już wkrótce!

Kongres FEM to  spotkanie branży fitness skierowane do inwestorów, deweloperów, producentów, właścicieli i managerów klubów fitness. To okazja do zdobycia wiedzy, poznania najnowszych trendów w branży i wymiany doświadczeń, gdzie głównym celem jest efektywne zarządzanie i prowadzenie klubów fitness. W programie znalazły się wykłady prowadzone przez uznanych Specjalistów, Strefa networkingu, Strefa konsultacji z zakresu finansów i księgowości, HR, IT, zarządzania, marketingu oraz Business Meeting Zone – uroczysta Gala branżowa. Kongres FEM – Fitness Experience Management to wydarzenie współorganizowane przez Konferencję Fitness PEI oraz FIWE – Międzynarodowe Targi Branży Fitness&Wellness.

źródło: informacja prasowa