4.edycja Fitness Motywatory

Który klub fitness otrzyma statuetkę motywatora za swoje działania? Kto zostanie najlepiej motywującym trenerem w Polsce? Komu przypadnie tytuł najlepszego dietetyka w Polsce? Czy metamorfoza to przyjemność, czy pasmo wyrzeczeń? Do kogo należy najbardziej motywujące ciało w Polsce? W ten weekend, odbędzie się 4.edycja Fitness Motywatory.

Fitness Motywatory to cykliczny, ogólnopolski plebiscyt dedykowany nie tylko dla tych, którzy trenują profesjonalnie, ale także tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę oraz start o zdrowy styl życia fizycznego i psychicznego. Podczas gali przyznawana jest nagroda dla tych, którzy inwestują swój czas i dzielą się pasją, aby motywować. W plebiscycie wyłaniani są najlepsi trenerzy/trenerki, najbardziej motywujące siłownie i kluby sportowe w Polsce, najbardziej inspirujące sylwetki, osobowości fitness oraz kulturystyki oraz nagradzane najbardziej zaangażowane w motywację marki/firmy, a także najlepsze metamorfozy. Misją plebiscytu jest promocja oraz nagrodzenie najlepszych osób/miejsc/firm, które poprzez profesjonalną oraz pełną zaangażowania aktywność przyczyniają się do motywacji innych.

W tym roku nominowane kluby fitness to: Soho Body Spirit (Brwinów), Core Fitness (Warszawa), Siłownia Orion (Radom), Power Gym Fit Sport (Opoczno) oraz Fitness Klub Atleta (Białystok).

W ramach wydarzenia odbędzie się Musclemania Poland Show – zawody znane na całym świecie. Musclemania World Tour organizuje regionalne, krajowe i międzynarodowe imprezy naturalnej kulturystyki. Zawodnicy Musclemanii są uznawani za liderów w sporcie wolnym od substancji zakazanych poprzez promowanie zdrowej alternatywy. Dzięki ekskluzywnym międzynarodowym transmisjom telewizyjnym prowadzonym przez ESPN Internationali nie tylko, Musclemania jest konkursem kulturystyki naturalnej rozpoznawanym na całym świecie. W Polsce zostaną przeprowadzone pierwsze pokazy dla następujących kategorii: MS. BIKINI, FIGURE, MUSCLEMANIA® BODYBUILIDING, MUSCLEMANIA® CLASSIC, PHYSIQUE, FITNESS, MODEL. Na zwycięzców polskiej edycji show czekają nagrody o łącznej wartości 50 000zł, a także przepustka do udziału FITNESS AMERICA WEEKEND 2017 w Las Vegas.

photo: www.facebook.com/pg/fitnessmotywatorypl