źródło: www.zimowynarodowy.pl

Zimą zapał do ćwiczeń jest mniejszy, głównie ze względu na pogodę, ale warto wstać i wyjść z domu. Zwłaszcza, że tylko o tej porze roku działają miejsca takie jak Zimowy Narodowy, gdzie można przyjemnie spędzić czas, a przy okazji zadbać o kondycję. Do akcji włącza się również MultiSport.

Na stadionie narodowym, na wielbicieli łyżwiarstwa czekają dwa lodowiska, na których w wybrane dni można wziąć udział w specjalnie przygotowanych zajęciach.

Dla młodzieży i dorosłych w każdy wtorek i czwartek organizowany jest „Fitness na łyżwach z MultiSport”. To specjalny trening opracowany przez specjalistów z MultiSport, składający się z rozgrzewki, jazdy swobodnej, ćwiczeń przy muzyce skoncentrowanych na dolnej, środkowej i górnej partii ciała, prostych zajęć rytmicznych i krótkiego układu choreograficznego. Na zakończenie odbywa się relaksująca jazda swobodna, a dla chętnych indywidualne konsultacje.

Łyżwiarstwo to nie jedyny sport zimowy, jaki można uprawiać na Zimowym Narodowym. Na płycie PGE Narodowego znajdują się także tory do curlingu. Pod okiem profesjonalnych instruktorów z Polskiej Federacji Klubów Curlingowych każdy może spróbować swoich sił w tej, zdobywającej coraz większą popularność, dyscyplinie.

Dodatkowo w weekendy dla najmłodszych przygotowano specjalnie dedykowane im zajęcia – „Porankach dla dzieci z PGE Energia Ciepła” oraz „Disco Lodowisko z 4FUN.TV”, podczas których będą mogli doskonalić swoje umiejętności, pod okiem ekspertów.

W ubiegłym sezonie na Zimowym Narodowym podczas aktywnego korzystania z atrakcji odwiedzający spalili łącznie 48 028 320 kalorii. W tej edycji kalorie będzie można spalać do 8 marca 2020 r.

Polecamy także:

Z programu Multisport korzysta już blisko 1,5 miliona pracowników!