Źródło: komunikat prasowy

W miarę jak centra handlowe ewoluują, aby sprostać zmieniającym się potrzebom konsumentów w zakresie stylu życia, Life Time, wiodący operator klubów fitness, wprowadza swój luksusowy ośrodek sportowy jako główny najemca galerii handlowej Northshore Mall. Nowe centrum Life Time, wybudowane we współpracy z firmą Simon, będzie przyciągać tysiące osób dziennie i zapewni niemal 20 000 mkw przestrzeni do ćwiczeń i relaksu.

Life Time Northshore zostało otwarte jako pierwsze tego typu miejsce w rejonie Wielkiego Bostonu, z trzema piętrami o powierzchni 120,000 stóp kwadratowych (19,509 mkw), związanymi ze zdrowiem, ćwiczeniami, odnową biologiczną wraz z rozległym zewnętrznym centrum wodnym z basenem rekreacyjnym, zjeżdżalniami, spa, leżakami i bistro.

Nowa lokalizacja w centrum handlowym to czwarte miejsce o charakterze kurortu, które Life Time wybudował we współpracy z firmą Simon (i dziesiąte ogółem z właścicielami detalicznych centrów handlowych w całych Stanach Zjednoczonych). Life Time Northshore to najemca centrum handlowego, który każdego dnia przyciąga tysiące konsumentów, zapewniając najwyższy poziom wygody i łatwy dostęp do wszystkiego, co niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia dla całej rodziny, a także do sklepów detalicznych i restauracji – wszystko w jednym miejscu.

Co oferuje ośrodek?

  • 120,000+ stóp kwadratowych ośrodka wraz z odkrytym kompleksem wodnym
  • Doskonale zaprojektowane i dedykowane studia dla zajęć grupowych: spinning joga i pilates, trening personalny jeden na jeden oraz trening personalny w małych grupach.
  • Ponad 400 sztuk najlepszego w swojej klasie sprzętu do treningu cardio i oporowego
  • Wewnętrzne i zewnętrzne centrum wodne z basenami rekreacyjnymi i sportowymi oraz miejscami do siedzenia w stylu kurortu
  • Dedykowana Akademia Dziecięca, oferująca zajęcia taneczne, ruchowe, językowe i edukacyjne dla dzieci w wieku od trzech miesięcy do 11 lat
  • LifeCafe, nastawiona na odżywianie, szybka kawiarnia oferująca pełne menu, posiłki na wynos oraz asortyment “grab and go”, a także kawę Peet’s, własne suplementy diety i inne produkty.
  • LifeSpa, w pełni wyposażony salon i spa dla włosów, ciała i paznokci
  • LT Recovery, miejsce dedykowane sportowcom, w którym można dokonać oceny metabolizmu, skorzystać z poradnictwa żywieniowego, zabiegów rehabilitacyjnych dla sportowców oraz opieki chiropraktyka i fizykoterapeuty.
  • Dwa pełnowymiarowe boiska do koszykówki
  • Luksusowe przebieralnie z jacuzzi, saunami, łaźniami parowymi oraz bezpłatnym serwisem ręczników i szafek z asortymentem produktów do pielęgnacji ciała Soapbox.

Life Time Northshore znajduje się przy 210 Andover St., Peabody, MA 01960. Miejsce to będzie działać siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku od 4 rano do 23 wieczorem oraz w soboty i niedziele od 5 rano do 22 wieczorem. Ośrodek zatrudniać będzie ponad 200 pracowników pełnoetatowych, niepełnoetatowych i sezonowych. Szeroki zakres opcji członkostwa jest dostępny dla osób indywidualnych, par i rodzin.

O firmie Life Time, Inc.

Jako pionier w dziedzinie wellness, Life Time zmienia sposób, w jaki konsumenci podchodzą do swojego zdrowia, integrując miejsca, w których się poruszamy, pracujemy, mieszkamy i bawimy – cyfrowo i fizycznie – a wszystko to w celu pomocy ludziom w prowadzeniu zdrowego, szczęśliwego życia. Z ponad 150 miejscami docelowymi na 41 głównych rynkach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, Life Time prowadzi luksusowe ośrodki sportowe, jest właścicielem i producentem kultowych wydarzeń sportowych oraz rozszerza swoją markę poprzez wysokiej klasy przestrzenie coworkingowe Life Time Work i wysokiej klasy rezydencje Life Time Living.