Kolejny klub sieci My Fitness Place w Krakowie

My Fitness Place nowym najemcą Angel City

Znamy nowego najemcę powierzchni w luksusowym kompleksie Angel City w Krakowie. Jest nim sieć klubów fitness My Fitness Place. To 12 lokalizacja sieci i 8 w Krakowie. Sieć przejęła lokalizacje po Jatomi (Spółka Pure Health and Fitness Sp. z o.o.), która ogłosiła stan likwidacji z końcem roku 2017.

Klub o powierzchni 1500 m2 zyskał nowego najemcę.  Nowy klub sieci My Fitness Place, zlokalizowany przy ul. Szlak 67, cechuje się dobrą lokalizacją, posiada łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz wysoki standard lokalu. Sieć My Fitness Place transakcji wynajmującemu doradzała firma Colliers International.

Angel City składa się z 5-ciu  luksusowych budynków oferujących łącznie 350 mieszkań. Inwestycja zlokalizowana jest w niewielkiej odległości od Starego Miasta. Angel City jest częścią dużego urbanistycznego projektu o nazwie Nowe Miasto, którego zadaniem jest rewitalizacja przestrzeni wokół zabytkowego Dworca Kolejowego. W przeważającej części mieszkańcy i bywalcy okolicy to ludzie młodzi, dla których obecność usług fitness w kompleksie jest ważna.

Trwa proces wycofywania się z polskiej rynku jednej z największych sieci w kraju.  Co dalej z klubami Jatomi? Jak informowaliśmy, 18 grudnia 2017r. wszyscy pracownicy Jatomi Fitness Złote Tarasy zostali poinformowani mailowo o zamknięciu klubu. Już tego dnia informację o likwidacji można było uzyskać w samym klubie. Oficjalny komunikat do członków klubu został wydany w piątek, 22 grudnia br. W tym samym czasie został zamknięty klub w rzeszowskim centrum Millenium Hall. Na stronie internetowej sieci, widnieje informacja o przejściu jednej ze spółek – Pure Health and Fitness Sp. z o.o. – w stan likwidacji. Więc, co dalej z klubami Jatomi? Istnieją dwa możliwe scenariusze…Pierwszy zakłada, że część klubów zostanie wykupionych przez innego operatora/inwestora i będą funkcjonowały normalnie, natomiast drugą opcją jest zamknięcie klubów.

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/