źródło: informacja prasowa

Takiego miejsca na mapie Krakowa jeszcze nie było! Już w tym roku sieć klubów Fitness Platinium planuje otwarcie nowej inwestycji, czyli największego w mieście saunarium przy ul. Reymonta 22.

-To wielomiesięczny projekt, nad którym pracujemy od dawna – mówi Magdalena Jaroszczak, Manager ds. Marketingu sieci Fitness Platinium. – W obecnym czasie nasze położenie, jak i całego sektora usług jest w bardzo trudnej kondycji. Chcemy jednak podzielić się z klubowiczami naszymi planami, projektami i pomysłami. Mamy nadzieję, że wspólnie przetrwamy ten czas, a korzystanie z naszej oferty będzie znów możliwe.

Strefa relaksu dla każdego

Do dyspozycji klientów oddany zostanie kompleks, którego największym wyróżnikiem będzie stuosobowa sauna widowiskowa do przeprowadzania ceremonii przy udziale saunamistrzów. A to nie koniec: odwiedzający saunarium będą mogli się rozgrzać w poprawiającej krążenie krwi Ruskiej Bani czy w Saunie Infrared solnej. Fani naprawdę gorącego klimatu spróbują swoich sił w Saunie Gorącej o temperaturze aż 110-120 stopni Celsjusza!

Miłośnicy ciekawych doznań znajdą ukojenie w pobudzającej zmysły Cedrowej Saunie Aromatycznej lub orientalnej Saunie Japońskiej, przywodzącej na myśl swym wystrojem klimat kraju Kwitnącej Wiśni. Na gości będą czekać dwie łaźnie parowe o wilgotności sięgającej nawet 80% i temperaturze 60 stopni Celsjusza.

Fani niskich temperatur i zmiennocieplni także znajdą miejsce dla siebie. Klienci będą mogli cieszyć się atrakcjami do wodnego masażu w basenie o powierzchni 100 m2. Strefa schładzania zostanie wyposażona w standardowe prysznice oraz studnię lodową i wiadra bosmańskie. Na najwytrwalszych będzie czekać basen o temperaturze 8 stopni Celsjusza!

Po intensywnym saunowaniu goście udadzą się do Strefy Wypoczynku z tężnią solankową lub Strefy Wypoczynku z pięknym widokiem na Kopiec Kościuszki. Ukojenie będzie można również odnaleźć w jednym z trzech jacuzzi – każde z nich ma inne właściwości.

Cenowa atrakcja

Przyszłych klientów saunarium na pewno ucieszy bardzo atrakcyjny cennik. Nielimitowane, jednorazowe wejście OPEN będzie kosztować jedyne 30 zł. Posiadacze akceptowanych przez Fitness Platinium kart oraz pakietów sportowych również będą mogli skorzystać z nielimitowanego wejścia OPEN.

Polecamy także:

Fizjoterapia i podologia – jak istotne są w utrzymaniu sprawności fizycznej?