“Szef i Reszta” noworoczna kampania Pracuj.pl

Dodatkowe benefity od pracodawcy

Fitness to temat numer jeden, szczególnie powiązany z rozpoczęciem nowego roku, w którym wielu z nas kształtuje sobie plan działania w kontekście skrzętnie przemyślanych postanowień noworocznych. Serwis Pracuj.pl zwinnie wykorzystał temat fitnessu przy nowej odsłonie znanej kampanii “Szef i Reszta”, która wystartowała z dniem 1 stycznia 2018 roku. Serwis poprzez niniejszy przekaz promuje wygodne poszukiwanie pracy przez aplikację mobilną nawiązując właśnie do tematyki Fitness. Kampania będzie obecna w największych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych.

Jak czytamy w informacji prasowej Pracuj.pl, kampania ma na celu zachęcenie odbiorców, aby w ramach postanowień noworocznych, aby sprawdzili, czy nie szukają nowego, lepszego miejsca pracy. W każdej z kampanii Pracuj.pl chce pokazywać różne powody motywujące do podjęcia decyzji o takiej zmianie – w najnowszej odsłonie będzie to temat dodatkowych benefitów oferowanych przez pracodawcę.

Autorem koncepcji i kreacji kampanii reklamowej Pracuj.pl jest agencja Scholz & Friends Warszawa. Spot wyreżyserował Łukasz Jaworski, a za jego produkcję odpowiada dom produkcyjny Prime Time. Zakupem mediów TV zajmuje się dom mediowy K2 Media. Działania online prowadzone są przez Dział Promocji Online Pracuj.pl. W Grupie Pracuj kampanię koordynowały Katarzyna Kociuba, Małgorzata Burcewicz i Elżbieta Flasińska.

Kampania „Szef i Reszta” prowadzona jest przez Pracuj.pl od jesieni 2016 roku. Została doceniona przez branżę reklamową, uzyskując srebrne Effie w kategorii Usługi, jako jedna z najefektywniejszych kampanii w Polsce w 2017 roku. “Szef i Reszta” to kolejna odsłona prezentująca perypetie charakterystycznego Szefa i jego pracowników.

Kampania będzie obecna w największych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Obejmie także działania online, w tym dodatkowe spoty dedykowane do tego medium. W ramach działań promocyjnych prowadzona będzie także komunikacja w kanałach własnych Pracuj.pl, takich jak YouTube czy Facebook.

Nowy spot zatytułowany „Fitness” można obejrzeć na kanale Pracuj.pl w serwisie YouTube.