fot. materiały prasowe Fitness Trzy Korony

Rozmowa z Ireną Piszczek, manager klubu Fitness Trzy Korony

“Jedyny taki fitness w Nowym Sączu”

Klub Fitness Klub Trzy Korony zlokalizowany w nowoczesnej galerii handlowej w Nowym Sączu to miejsce, w którym w wyjątkowy sposób można zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Na czym polega jego oryginalność i nietuzinkowość? Za co ceniony jest wśród Klientów? Jakie sposoby wykorzystuje w komunikacji z Klubowiczami, aby pielęgnować i wspierać ich zaangażowanie? Zapraszamy na rozmowę z Ireną Piszczek, manager Oficjalnego Centrum Treningowego Hammer Strength – Fitness Trzy Korony.

Niedawno klub Fitness Trzy Korony obchodził swoje piąte urodziny. To dobry moment, aby trochę powspominać. Pani Ireno, od czego wszystko się zaczęło? Jak narodził się pomysł na powstanie klubu?

Irena Piszczek: Wszystko zaczęło się od inwestora, który postanowił zrealizować jedno ze swoich marzeń wykazując się ogromną wyobraźnią i odwagą. W mieście, w którym żyje około 84 tysięcy mieszkańców, z rozmachem wizjonera wybudował piękną , klimatyczną i nowoczesną Galerię Trzy Korony. Drugie piętro obiektu zostało zaprojektowane pod sektor rozrywkowo-gastronomiczny. To właśnie tam, na powierzchni niemal 1500 metrów zaaranżowano przestrzeń na klub ze strefą siłową, dwoma sali fitness, salą rowerową, salą Cross Trening, TRX®, a także trzema saunami. I tak, dokładne 9 listopada 2013 roku rozpoczęliśmy swoją działalność.

“Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić”? Jaka jest Wasza misja?

Irena Piszczek: Przy projektowaniu Fitness Trzy Korony oraz ustalaniu wszelkich procedur dotyczących zakresu naszych obowiązków i funkcjonowania, przyświecała nam jedna myśl – WSZYSTKO CO NAJLEPSZE DLA KLIENTA F3K . Zebraliśmy masę informacji z zakresu zrealizowanych i niezrealizowanych potrzeb osób korzystających z działających klubów w Polsce  i na tej podstawie dodatkowo w oparciu o duże doświadczenie i wiedzę kadry stworzyliśmy OPIEKUŃCZE i maksymalnie komfortowe miejsce  treningu dla KAŻDEGO.

Fitness Trzy Korony to nie tylko fitness. Klubowicze mogą korzystać ze strefy siłowej, zajęć grupowych, ale także ze strefy relaksu, wyposażonej w sauny, solaria, kawiarenkę i barek. Kompleksowo troszczycie się o swoich Gości, często przygotowując dla nich specjalne eventy i promocje. Czy to Wasz sposób na budowę atmosfery i zaangażowania Klubowiczów?

Irena Piszczek: Nie wiem czy sposób –  personifikując  z “tym się urodziliśmy” czy  “mamy to w charakterze”. FITNESS mamy w nazwie natomiast zakres naszych usług jest szeroki, tak jak w każdym profesjonalnym miejscu o tej powierzchni. Poszczególnym strefom: cardio, maszyn, wolnych ciężarów, relaxu, salom fitness i zapleczu nadaliśmy swój charakterystyczny rys – dużej dbałości o komfort Klienta.

Czy może nam Pani przybliżyć trzy najbardziej udane eventy, z których jesteście najbardziej dumni?

Irena Piszczek: Dumni jesteśmy z każdej inicjatywy, którą zrealizowaliśmy sami lub przy współpracy Galerii Trzy Korony i naszych Partnerów. Na każdą z nich zapraszamy Gości – nowosądeckie szkoły tańca, szkoły sztuk walki, akrobatyki sportowej oraz gwiazdy sportu. Z początkiem każdego roku organizujemy Mistrzostwa w wyciskaniu sztangi leżąc F3K, które stały się cyklicznym wydarzeniem i wzbudzają masę emocji. Organizowane pokazy jednoczą społeczność dobrą zabawą i emocjonującym dopingiem, a czasem skłaniają też do wprowadzenia aktywności fizycznej do dnia codziennego, a to przecież jest NAJWAŻNIEJSZE.

Co jest wizytówką klubu Fitness Trzy Korony? Wyposażenie, zajęcia grupowe, a może atmosfera? Za co cenią Was Klubowicze?

Irena Piszczek: Aby uzyskać wiarygodną odpowiedź należałoby w sposób bezpośredni zapytać Klientów F3K. My jako zespół F3K jesteśmy przekonani, że naszą wizytówką jest nasz Klub, w którym mamy najwyższej klasy sprzęt, profesjonalnych instruktorów i atmosferę wzajemnego szacunku .

Moją uwagę zwróciła oryginalnie zaaranżowana strefa indoor cycling, a także elegancki, jasny wystrój szatni. Design klubu prezentuje się interesująco. Proszę opowiedzieć, czym kierowaliście się Państwo w planowaniu wnętrza?

Irena Piszczek: Wyszliśmy z założenia, że ogrom bodźców towarzyszący wszystkim przez cały dzień należy nieco ograniczyć w miejscu, gdzie przed czy po wyzwaniach dnia przyszliśmy się zregenerować, odstresować, wzmocnić. Wysiłek fizyczny mocno nas koncentruje i uwalnia od rzeczy zbędnych, dlatego przestrzeń wokół powinna być ciekawa, ale nie agresywna w kolorach i obrazach . Zamiast mocnych obrazów idealnie wyrzeźbionych sylwetek, zdecydowaliśmy się na artystyczne zdjęcia ukazujące piękno ludzkiego ciała w ruchu – sale fitness, obrazy urządzeń do ćwiczeń na przestrzeni wieków – strefa maszyn/wolnych ciężarów, pastelowe kolory z niewielkimi tęczowymi akcentami w szatniach. Masywny sprzęt i ludzki wysiłek dają miejscu wystarczająco dużo mocy.

Klub wyposażony jest w profesjonalny, nowoczesny sprzęt światowych marek Life Fitness i Hammer Strength. Jak sprawdzają się wybrane rozwiązania?

Irena Piszczek: To nie tylko doskonały sprzęt przeznaczony do każdego rodzaju treningu. To przede wszystkim wysoka jakość i sprawny serwis, które dają poczucie bezpieczeństwa, a także komfortu każdemu użytkownikowi i właścicielowi.

Dziękuję za rozmowę.

Magdalena Anna Szmidt

 

Poniżej przedstawiamy fotorelację z klubu oraz zapraszamy na stronę internetową  www.fitnesstrzykorony.pl po więcej informacji dotyczących wydarzeń oraz wyposażenia Hammer Strength.

TOP-GYM 100% zadowolonych klientów

REDAKCJA POLECA: