Innowacyjny koncept treningowy

Alternatywa dla trampolin

Bounce FIT w Twoim klubie

Buty, w których trening jest zabawą, a kondycja fizyczna i sylwetka użytkownika poprawiają się, dzięki ich noszeniu. Bounce Fit to innowacyjny program treningowy stworzony z myślą o zajęciach grupowych polegający na wykorzystaniu butów Bounce Boots stworzonych przez Diannę Rojas, która doskonale wie jak ważne jest zdrowie, oraz wyzwania, przed którymi stają dziś dzieci, nastolatki i dorosłe osoby. Uważa, że ​​fitness jest stylem życia, które powinno być zabawne i wierzy, że jej buty typu Bounce Boots są odpowiedzią dla każdego, kto chce się dobrze bawić podczas ćwiczeń i dbać przy tym o zdrowie. To interesujący pomysł, dzięki któremu z powodzeniem można urozmaicić ofertę klubu fitness, zwłaszcza, że firma proponuje również wypożyczenie sprzętu. W rozmowie z Panią Edytą Staroń z Concept Free, przyjrzeliśmy się szczegółom konceptu.

Zajmują się Państwo oficjalną dystrybucją butów do skakania firmy Bounce by Dianna Rojas. Proszę o kilka słów o produkcie – o tym czym jest sam koncept, jaki system został  zastosowany do ich produkcji oraz co wyróżnia Wasz produkt od innych podobnych na rynku?

Otóż ​specjalna wkładka, dzięki której buty przylegają idealnie do nogi. Dodano podwójną grubość do wkładki w kostce, aby wyeliminować tarcie i pęcherze, które pojawią się w trakcie użytkowania innych modeli. Klamry są zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczne i wygodne dopasowanie – górna klamra to system podwójnego zatrzasku, zapewniający najbardziej bezpieczne dopasowanie. Dolne klamry posiadają system zapinania pojedynczego kliknięcia, który pozwala na idealne dopasowanie buta za każdym razem, bez konieczności ciągłego regulowania. System ten chroni także taśmę, oraz paski w trakcie dłuższych i bardziej intensywnych treningów. Wyeliminowano płytę podparcia, którą stosowana jest w wielu konkurencyjnych butach, ponieważ jest to dodatkowy punkt awarii i dodatkowa część, która musi być wymieniona w trakcie używania butów. Silne podparcie jest umieszczone w dolnej części buta. Wreszcie najważniejsze są Bounce Bands – opracowane z opatentowanym projektem przy użyciu 4 pasm, które są okrągłe nie płaskie. Okrągły pasek, podobny do rzeczywistego włókna mięśniowego, wytwarza silny efekt odbicia.  Nasze paski są bardziej wytrzymałe od tradycyjnych. Dwa zewnętrzne paski są większe od 2 wewnętrznych taśm. Jeśli zdecydujesz się odciąć 2 wewnętrzne pasma, masz 2 grubsze zewnętrzne pasma wciąż na swoim miejscu, dzięki czemu efekt naturalnego odbicia jest ciągle odczuwalny

Skąd wziął się pomysł na wprowadzenie produktu oraz zajęć fitness z wykorzystaniem butów Bounce Boots?

Od wielu lat jesteśmy obecni na rynku fitness, bacznie mu się przyglądając. Polski sektor fitness prężnie się rozwija i potrzebuje nowości i innowacji. Produkt jest już znany kilka lat. Ma wielu sympatyków za granicą . Niestety do naszego kraju wszystko dociera z lekkim opóźnieniem. W ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z ogromnym zainteresowaniem zajęciami fitness opartymi na użyciu trampolin. Serca klientów zdobyła energiczna forma zajęć oparta na prostej choreografii. Moim zdaniem był to przełom na rynku, gdyż zainteresował zdrowym trybem życia osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały oferty fitness klubów. Zajęcia w skaczących butach są alternatywną dla tego typu zajęć oraz dodatkowa ich  zaleta polega na tym, iż nie ogranicza nas powierzchnia (jak w przypadku trampolin), co otwiera zupełnie nowe możliwości treningowe.  Dlatego też zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z firmą Bounce by Dianna Rojas i dystrybucję tej amerykańskiej marki w naszym kraju. Wspólnie opracowaliśmy program o nazwie BounceFit.

BounceFit – co to jest za program i kto jest jego grupą docelową?

To innowacyjny program treningowy stworzony z myślą o zajęciach grupowych polegający na wykorzystaniu butów Bounce Boots. To nie tylko wspaniała zabawa, ale także idealny sposób na wysportowaną sylwetkę i poprawę kondycji fizycznej. Co odróżnia zajęcia BounceFit od tradycyjnych zajęć grupowych? Przede wszystkim pozwalają uniknąć szkodliwych skutków na stawy – aż do 80%  oraz pomagają szybciej uzyskać pożądaną formę (spala się 30% więcej kalorii niż podczas zajęć w zwykłych butach do biegania). Gwarantujemy, że zajęcia Bounce Fit wzbudzą zainteresowanie i przyciągną nowych klientów do Twojego klubu. Zapraszamy do dołączenia do naszego Bounce Klubu. Stań się fitnessową sensacją w swoim mieście.

Bounce Boots można u Państwa kupić, ale również wypożyczyć. To świetna alternatywa dla klubów, które jeszcze do końca nie są przekonane, co do tego czy podobne zajęcia sprawdziłyby się w ich klubie.

Tak, jest to model który świetnie sprawdził się w trampolinach i postanowiliśmy wdrożyć go także tutaj. Jest to świetna opcja dla osób nie do końca przekonanych czy tego typu zajęcia sprawdzą się w ich klubie, ale również dla tych którzy chcieliby zacząć prowadzić zajęcia bez ponoszenia dużych kosztów początkowych.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej ​www.bouncefit.pl gdzie znajdą Państwo więcej przydatnych informacji.

Dziękuję za rozmowę.

Magdalena Szmidt

www.MagdalenaSzmidt.com/kontakt/