fot. mat. prasowe

Fitness w M1 w Poznaniu

Znamy nowego najemcę lokalu centrum handlowego M1 w Poznaniu. Przy ulicy Szwajcarskiej zostanie otwarta piąta lokalizacja sieci Just GYM. Klub zajmie powierzchnię ponad 2000 m2 i będzie pierwszym klubem należącym do sieci otwartym w Poznaniu. Otwarcie nowego klubu zaplanowano na koniec 2018 roku. 

Just GYM nie zwalnia tempa

Sieć obecna jest już w Płocku, Elblągu, Radomiu, Krakowie, a także przygotowuje do otwarcia placówki w Zabrzu, Wrocławiu, Olsztynie, Bytomiu i Opolu. – Cieszy nas fakt, iż pojawimy się w lokalizacji, która bardzo chętnie jest odwiedzana przez Poznaniaków oraz mieszkańców pobliskich miejscowości. M1 to obiekt z długimi tradycjami handlowymi z bardzo ciekawym doborem najemców, gdzie z pewnością nasz klub fitness uzupełni ofertę Centrum – powiedział Paweł Ciszek – Prezes Zarządu Just GYM. – W chwili obecnej dalej pracujemy mocną nad ekspansją, więc w najbliższym czasie oprócz Poznania sfinalizujemy kolejne umowy najmu – dodaje Ciszek.

o Just GYM

Just GYM to ogólnopolska sieć klubów automatycznych otwartych 24/7/365 dni w roku. Projekt charakteryzuje się bardzo korzystnym stosunkiem wysokiej jakości do ceny przy 24-godzinnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest z 12 unikalnych stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu maksymalnej swobody open space, a wszystko po to abyśmy razem z naszymi klientami mogli wspólnie tworzyć nową kulturę fitness.

Informacja prasowa Just GYM

Zobacz także: