W ubiegłą niedzielę, tj. 12.01.2020r. miał miejsce 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcję włączyły się topowe sieci klubów fitness, współtworząc akcję #hejtminiegra, mającą na celu walkę z językiem nienawiści.

Hejt to pełne nienawiści, pogardy, złości działanie danej osoby w Internecie. Hejt może być skierowany zarówno wobec konkretnej osoby, jak i przedstawicieli danego narodu, płci, osób o innym światopoglądzie niż ten reprezentowany przez hejtera, wyznawców danej religii czy grupy politycznej, a nawet znajomych osoby hejtującej – obiektem hejtu może stać się każdy.

Walka z hejtem jest w ostatnim czasie widoczna w różnych branżach. Przy okazji kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sieci takie jak Les Mills i Fabryka Formy zorganizowały maraton fitness, aby jak twierdzą “ocieplić świat endorfinami m.in. zajęciach grupowych i zdrowo „powalczyć” z językiem nienawiści”. Dochód z jednorazowych wejść przekazany był na fundację.

Klub sieci Calypso Fitness Klif w Gdyni w tym dniu również grał z Orkiestrą i Les Mills, organizując dni otwarte w swojej placówce.

Z okazji tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy duża liczba celebrytów, również z branży sportowej i fitness przekazuje na licytację coraz ciekawsze rzeczy. Pośród znanych gwiazd pod tym względem w szczególności wyróżnia się małżeństwo Lewandowskich.

Robert Lewandowski zaproponował możliwość spotkania i zjedzenia wspólnego lunchu. Kolacja ze znanym piłkarzem jest prawdziwą gratką dla wielu kibiców. Zwycięzca będzie mógł się spotkać ze sportowcem w Warszawie lub Monachium. Aktualnie prowadzi osoba, która zaproponowała kwotę w wysokości 40 300 zł!

Żona piłkarza – Anna Lewandowska, również zaoferowała swoją pomoc w ramach WOŚP 2020. Gwiazda przekazała zaproszenie na indywidualny trening. Wspólne ćwiczenia odbędą się w drugiej połowie 2020 r. w Healthy Center by Ann, w terminie uzgodnionym przez zwycięzcę aukcji i trenerkę personalną. Akcja potrwa do 31 stycznia, na ten moment cena spotkania wynosi 10 099,99 zł.

Kolejną dość wysoką pulą zebranych pieniędzy, wyróżniła się zbiórka fundacji Unicorn, małżeństwa Majewskich. Akcja zakończyła się kwotą 69343.32 zł, zebraną w ciągu 24 godzin!

Polecamy także:

Deynn i Majewski – jak za sprawą marki osobistej wspierać potrzebujących