Współpraca OK System i BGŻ Paribas

Fitness to dominujący i niezwykle przyciągający trend stosowany w komunikacji marketingowej. Pozytywne aspekty płynące z wykorzystania w reklamach sportowej tematyki zostały docenione i użyte w akcji pilotażowej promującej konto oszczędnościowe banku BGŻ Paribas, która została przeprowadzona wspólnie z OK System.

OK System wspólnie z Bankiem BGŻ BNP Paribas przeprowadził wiosną br. projekt pilotażowy promujący ofertę wybranych klubów fitness.  – Schemat działania był prosty – za otwarcie rachunku Konto Optymalne z kartą debetową i aktywne korzystanie z konta na określonych zasadach, klient otrzymywał karnet elektroniczny na treningi w wybranych klubach fitness. (…) Bardzo cieszymy się, że promocja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Pokazało to również, jak wielką siłę przyciągania ma fitness. – mówi Michał Oleksiński, starszy ekspert ds. Marketingu w Banku BGŻ BNP Paribas.

Jak czytamy w informacji prasowej OK System, w Polsce, tzw. „bariera pierwszego wejścia” wciąż powstrzymuje ogromną grupę ludzi przed skorzystaniem z usług fitness. Dlatego też, chcemy ułatwić początkującym sportowcom dotarcie do profesjonalnych klubów fitness. (…) Dzięki szerokiej komunikacji,  którą zapewniają reklamowi giganci, m.in. sieci sklepów, banki, firmy telekomunikacyjne, stacje benzynowe, pojawia się nowa szansa na  zaktywizowanie i zdobycie klientów aspirujących, którzy wcześniej nie odwiedzali klubów fitness.